Europa 2 - Maxximum muziky

Zúfalá influencerka: Zverejnila nahú fotografiu, aby svetu oznámila, že je tehotná… Teraz nemá čo do úst

V súčasnosti zrejme nikoho neprekvapí, že väčšina influencerov má strechu nad hlavou len vďaka Instagramu. Pre mnohých z nich je príjem zo sociálnej siete jediným zdrojom zárobkov. Príkladom je influencerka Sally Mustang, ktorá zverejnila chúlostivý záber z kúpelne, na ktorom si rukami zakrývala intímne partie.

Platforma túto fotku vyhodnotila ako nevhodnú a profil budúcej mamičky bol zmazaný. Instagrammerku, ktorá má viac než 300 000 fanúšikov po zmazaní účtu takmer vystrelo. Prostredníctvom účtu svojho priateľa, Sally zverejnila dojímavé video, v ktorom tvrdí, že Instagram tvorí hlavný zdroj jej príjmov a taktiež prišla o svoju druhú rodinu – fanúšikov a mnoho spomienok.

Hoci je učiteľkou jógy, priznala, že si nedokáže predstaviť život bez príjmov, ktoré putujú na jej bankový účet vďaka Instagramu.

Vo videu ďalej tvrdí, že má strach o svoju budúcnosť. Po tomto emotívnom výleve, influencerka získala obrovskú podporu verejnosti. Našťastie, problém týkajúci sa zrušeného účtu netrval dlho a Sallyin účet bol po niekoľkých dňoch obnovený. Snáď sa z tejto udalosti ponaučila.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.


Zdroj: news.com.au

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach