Europa 2 - Maxximum muziky

Rytmus neustále prekvapuje: Má nový job!

Patrika Vrbovského známeho ako Rytmus veľmi dobre poznáš zo slovenskej hip-hopovej scény. Čo však povieš na to, že tentokrát vymení hudbu za MMA klietku? Samotný Rytmus však nebude ani bojovať, a teda ani rapovať. Ako announcer ťa bude sprevádzať zápasmi na FABRIQ MMA.

Spolu s Attilom Véghom sa rozhodli podeliť sa o čaro bojových športov aj so začínajúcimi fightermi a dať im možnosť sa v tejto oblasti zdokonaliť v organizácii FABRIQ MMA. Tu naberú potrebné skills, aby to dotiahli čo najďalej – napríklad do OKTAGON-u alebo iných svetových organizácií. Ako to dopadne, to netušíme, ale vedz, že to bude poriadna show, kde na teba čakajú zápasy profíkov, no zoznámiš sa aj s novými talentmi bojového umenia.

Rytmusovi sebavedomie nechýba a hovorí: „Fabriq MMA je moje dieťa, a tak aj toto rozhodnutie, že budem announcerom, vzniklo spontánne a logicky. Chcem priložiť ruku k dielu a už môžem povedať, že mikrofón, obecenstvo, fighteri a adrenalín patria do môjho sveta. Chcem byť najlepší! Myslím, že prejav a hlas na to mám, plánujem to robiť tak, ako to robia moji obľúbenci. Myslím si, že mám na to dostatočnú školu, viem, ako chytiť mikrofón, dať dobrý prejav a hrať sa s emóciami. Neočakávam ani, že budem mať trému. Budem perfektne pripravený. Dôležité je, že viem do čoho idem, nebudem hodený do vody, mám predstavu, ako má vyzerať charakter.“

Attila Végh dodáva, že organizácia má pomôcť „nastaviť vyšší cieľ“ pre šikovných začiatočníkov, ktorí si už prešli nejedným zápasom a posunúť ich ďalej, v tom, v čom sú dobrí.

Určite si to nenechaj ujsť, a to 5.11. na galavečeri v Mestskej športovej hale v Trnave, kde sa proti sebe postavia ako aj amatéri, tak aj profesionáli, ktorí sú v tejto oblasti ako doma, napríklad Gábor Boráros, Braňo Zuzák či Michal Plesník. Lístky kúpiš v sieti ticketportal.sk.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach