Europa 2 - Maxximum muziky

Svet TOPMODELINGU čaká možno práve na teba! Ešte stíhaš zažiariť na castingu Schwarzkopf ELITE MODEL LOOK!

Si baba vo veku 13 až 21 rokov s výškou nad 170 cm či chalan vo veku 15 až 23 rokov s výškou nad 183 cm a lákajú ťa prehliadkové móla? Teraz máš jedinečnú šancu stať sa topmodelkou a topmodelom! Práve totiž prebiehajú castingy Agentúry Elite Bratislava, na ktorých sa hľadajú ďalšie tváre Elite Model Look. Máte ešte zopár dní, aby ste vyskúšali šťastie a naštartovali svoju hviezdnu kariéru.

Castingy sa konajú v týchto mestách, od októbra síce v oklieštenej podobe do 50 ľudí, ale predsa! Stále za prísnych hygienických opatrení!

​Ambasádorkou súťaže je topmodelka Michaela Kocianová, ktorá bude sprevádzať všetkými castingami. Riaditeľ súťaže Schwarzkopf Elite Model Look pre ČR a SR Sáša Jány k projektu hovorí: „Som potešený z odozvy na každoročné kolá našich castingov. Veľmi si vážim dôveru mladej generácie a ich obrovského záujmu a účasti. Ako najúspešnejší projekt hľadania nových tvárí v Čechách a na Slovensku sa cítime zaviazaní k vybraným adeptom a tak i pristupujeme k managementu kariér finalistiek a finalistov. Som hrdý na to, že na veľký počet svetových víťaziek z našich krajín sme naviazali i víťazstvom Slováka Andreja Chamulu na svetovom finále, ktoré sa konalo vlani v Paríži.“

Všetci účastníci castingu absolvujú vstupný pohovor so zástupcami agentúry Elite a získajú darčeky od partnerov projektu a časopis EMMA. V rámci castingov bude prebiehať losovanie o výrobky vlasovej kozmetiky Schwarzkopf, vlasového stylingu Rowenta for Elite Model Look, dekoratívnej kozmetiky ARTDECO a ročné predplatné magazínu EMMA.

V spolupráci s Elite Model Look

Zdroj: europa2.sk

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach