Europa 2 - Maxximum muziky

Druhý jesenný OKTAGON je tu! Do klietky sa vracia Karlos Terminátor Vémola!

Nad konaním turnaja Oktagon 17 dlho visel povestný Damoklov meč kvôli súčsnej pandemickej situcáii. Usporiadateľom sa však podarilo získať medzinárodnú výnimku a turnaj sa uskutoční! Už dnes od 18.00 hod ho môžeš sledovať aj ty na webových stránkach OKTAGON.tv cez PPV.

NÁVRAT LEGENDY AJ VYSTÚPENIE KRÁĽA UNDERGROUNDU

Po jedenástich mesiacoch sa do klietky vracia legendárny Karlos Terminátor Vémola, proti ktorému nastúpi nebezpečný nórsky vyzývateľ Thomas Robertsen. Veľký návrat zažije aj Matěj Kuźnik, ktorý sa vracia po chronickom zranení a pre ktorého sa zháňal súper skutočne na poslednú chvíľu – deň pred konaním turnaja sa organizátorom podarilo narýchlo dohovoriť Štefana Gubu.

Z pôvodne plánovaných jedenástich zápasov tak na zápasovej karte zostala osmička. Diváci uvidia aj kráľa undergroundu Vlasta CEPA. Vrcholom v poradí sedemnásteho galavečera bude Titulová bitka o pás šampióna velterovej váhy. V Oktagone zatiaľ neporazený šampión David Kozma bude musieť odolávať maďarskému nájazdníkovej Matemu Kertészovi. Uvidíme novú korunovácii, alebo pás zostane na rovnakom mieste? Štartová listina s ôsmimi našľapanými zápasy samozrejme za sprievodu zápasového štúdia s hosťami a tradičnej šou, ktorú Oktagon ponúka, uvidíte iba cez PPV, na stránke OKTAGON.tv.

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach