Europa 2 - Maxximum muziky

Historicky NAJPREPÁLENEJŠIE vianočné darčeky – zlatá vaňa, vodopád či ostrov za 12 miliónov!

Vianoce sú ten čas roka, kedy sa celebrity vedia poriadne rošupnúť pri nakupovaní vianočných darčekov. Svojim blízkym doprajú luxusné šperky, autá či domy, prípadne hriešne drahé kúsky umenia do ich zbierky. Niektorí sa vedia obdarovať i sami, napríklad Justin Bieber si v roku 2014 doprial na Vianoce súkromné lietadlo v hodnote 45 miliónov libier!

​Kráľovná sociálnych sietí Kim Kardashian má tiež problém krotiť sa pri nakupovaní. V Japonsku neodolala ponuke na chutné kabelky Louis Vuitton, tak ich kúpila rovno osem. Tri si nechala a zvyšok rozdelila medzi svoje dcérky a netere. Cena jednej sa pritom šplhá na viac ako 750 libier.

​Kedysi zamilovaná Angelina Jolie by svojmu Bradovi doslova zniesla modré z neba. V roku 2011 mu údajne na Vianoce darovala vlastný vodopád v Los Angeles. Ich plánom bolo postaviť pri ňom luxusné sídlo, no tento ich sen sa nikdy nestal skutočnosťou. Ešte štedrejšia bola o dva roky neskôr, keď Bradovi kúpila vlastný ostrov v tvare srdca a zaplatila zaň viac ako 12 miliónov libier. Škoda, že táto ich romantika nevydržala o niečo dlhšie.

​Ex-spajska Victoria Beckam, milovníčka luxusu, sa tiež pred pár rokmi neudržala na uzde. Davidovi venovala roztomilé umelecké dielo z exkluzívnej londýnskej galérie White Cube. Svetelná inštalácia s názvom For You od umelkyne Tracey Emin obsahovala neónové srdce s láskyplným odkazom a Victoriu vyšla na 80 000 libier.

​Známy boxer Mike Tyson taktiež svoju milovanú, teraz už exmanželku Robin Givens, obdaroval veľmi netradične – kúpil jej vaňu z 24-karátového zlata za viac ako 2 milióny! Vysmiaty však nebol po rozvode, kedy sa mu ju na aukcii podarilo predať za polovičnú cenu!

Zdroj: mirror.co.uk

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach