Europa 2 - Maxximum muziky

Svadba č. 5: Nicolas CAGE sa opäť oženil! Kto je jeho vyvolená?

Nicolas Cage (56) si vzal za manželku o tridsať rokov mladšiu ženu, ktorá sa volá Riko Shibata (26). Informáciu priniesol portál E! News a herec radostnú novinku potvrdil slovami: „Je to pravda a sme veľmi šťastní.“ Sobáš sa konal v Las Vegas, presne 16.2.2021 na počesť Nicolasovho zosnulého otca, ktorý by v tento deň oslávil svoje narodeniny. Zatiaľ čo ženích mal oblečený smoking značky Tom Ford, nevesta mala na sebe ručne vyrobené japonské svadobné kimono.

​Ide o hercovo piate manželstvo, ktoré sa konalo takmer dva roky po tom, čo v marci 2019 zrušil svoje štvordňové manželstvo s Erikou Koike. Predtým bol 10 rokov ženatý s Alice Kim, s ktorou má i 15-ročného syna Kal-El Coppolu. S Lisou Marie Presley sa v roku 2002 neslávne zosobášili na menej ako 4 mesiace a v roku 2001 sa mu skončilo šesťročné manželstvo s Patriciou Arquette.

A čo vieme o príbehu lásky Nicolasa a Riko? Určite mu pomohla láska na diaľku! Ešte v auguste Nicolas oznámil, že sa s Riko zasnúbil, ale uviedol, že pandémia koronavírusu mu zabránila pokľaknúť osobne: „Riko odišla z New Yorku a vrátila sa do japonského Kjóta. Ja som sa vrátil do Nevady a nevideli sme sa šesť mesiacov. Sme spolu naozaj šťastní a radi spolu trávime čas, tak som jej nakoniec povedal: „Pozri sa, chcem si ťa vziať“ a zasnúbili sme sa cez FaceTime.“ Herec tiež prezradil, že Riko kúpil prsteň z čierneho diamantu a poslal jej ho do Japonska.

Jej obľúbená farba je čierna, preto chcela čierny diamant,“ vysvetlil a poznamenal, že prsteň poslal spoločnosťou FedEx.“

Nuž, tak nech mu to tentokrát vyjde!

Zdroj: eonline

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach