Europa 2 - Maxximum muziky

Raper 6ix9ine priznal dôvod 6-mesačnej odmlky: TUČNOTA! Pozri, aký bol vypapkaný!

24-ročný 6ix9ine, Tekashi69 alebo vlastným menom Daniel Hernandez na Instagrame publikoval príspevok, v ktorom vysvetľuje svoju polročnú odmlku na sociálnych sieťach. Dôvodom bol prekvapivo boj s nadbytočnými kilami, ktoré si nazbieral počas minulého roka. Uviedol, že v septembri sa dostal na svoje životné váhové maximum.

​ „Vážil som 93 kilogramov, v mojom živote sa v tom období udialo veľa vecí, a len som jedol a jedol. Povedal som si, že dám hudbu bokom a sústredím sa len na seba a dnes pred vami stojím o 27 kíl ľahší.“ Svojich fanúšikov chce zároveň motivovať: „Každý sem-tam potrebuje pauzu. V chaose všetkého, čo sa vo vašom živote deje, si povedzte: „Ja kontrolujem všetko, čo sa stane v mojom živote“. Nenechajte nikoho, aby vám hovoril, že veci, ktoré chcete, sa nedajú. To nie je pravda! Ak niečo chcete, choďte si za tým!“

K inšpirujúcim slovám pridal i fotky svojej premeny, takto vyzerá mladý raper teraz:

​Excentrický mladík doteraz plnil titulky len samými výstrednosťami, tentokrát mu však musíme kvitovať, že fanúšikov nabáda na zdravší životný štýl. Tak nech mu dlho vydrží!

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Zdroj: instagram

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach