Europa 2 - Maxximum muziky

Ukrajinská polícia rieši kuriózny prípad: LÁSKU 8-ročnej influencerky!

Mladá Ukrajinka Milana Makhanets je už vo svojom mladom veku (8) významnou influencerkou na sociálnych sieťach. Na Instagrame má viac ako pol milióna sledovateľov a na sieti Likee, ktorá je obdobou TikToku, neuveriteľných 7 miliónov followerov! Kontroverziu vyvolala po tom, čo zverejnila fotku, v ktorej ohlásila svoj oficiálny vzťah s 13-ročným chlapcom, ktorý na sieťach vystupuje ako Pasha Pai.

​Na Milaninom účte bolo zverejnených viacero intímnejších záberov, ako sa spoločne s Pashou bozkávajú alebo ležia v posteli, po množstve negatívnych reakcií boli však vymazané. Iróniou je, že Milanin účet spravuje jej mama Darya, ktorá vzťahu dvoch maloletých požehnáva so slovami: „Toto je ich život a nech si robia, čo chcú, sami prídu na to, čo je pre nich najlepšie„.

Celý tento netradičný románik si všimol i ukrajinský novinár a bývalý politik Igor Mosiychuk, ktorý sa postaral o okamžitý zásah štátnej polície a matke Daryi adresoval veľkú dávku kritiky za to, že v mysliach maloletých podporuje takéto nezdravé a nenormálne správanie. Igor Mosiychuk vo svojom vyhlásení na margo škandálu uviedol, že takáto chorá propagácia Mily a Pashu na sociálnych sieťach je veľmi blízka detskej pornografii a len provokuje pedofilov.

​Mladá Milana okrem školskej dochádzky pracuje ako detská modelka a intenzívne sa predvádza na detských módnych prehliadkach a spolupracuje s množstvom módnych značiek. Problém má však hlavne jej matka, na ktorú okrem Igora Mosiychuka upozornila i právnička Anna Malyarová, ktorá ju obvinila zo sexualizácie maloletého dievčaťa a chce ju postaviť pre súd.

Zdroj: ibtimes

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach