Europa 2 - Maxximum muziky

11-hodinový CHARITATÍVNY LIVE-STREAM pomôže Deťom s rakovinou, podporiť ho môžeš i ty!

V čase pandémie je to ťažké aj v odvetví kultúry. Kultúra sa stala nechceným dieťaťom štátu a práve preto väčšina umelcov ostala bez stáleho príjmu a tak sa museli vzdať dočasne svojich snov. Umelci nedostali pomocnú ruku dodnes, ale i tak chcú priniesť dobro a pomôcť ostatným.

Počas uplynulého roku sa celé ľudstvo zaoberalo najmä hľadaním riešenia pandémie, ktorú spôsobil Covid-19. Ten by nemal zatieniť problémy a potreby, ktoré tu boli pred ním a stále pretrvávajú.

Asociácia UMA sa rozhodla pomôcť najzraniteľnejším – detským onkologickým pacientom, ktorí aj počas pandémie zvádzajú boj so zákernou rakovinou.

​​Napriek tomu, že kultúra na Slovensku sa ocitá v troskách a zabúda sa na ňu, umelci nechcú prepadať depresii. Rozhodli sa povzniesť, zomknúť a pomôcť tam, kde môžu.

Asociácia UMA pripravila – v spolupráci s neziskovou organizáciou Deťom s rakovinou – 11-hodinový charitatívny stream, vďaka ktorému spoločne pomôžeme deťom na Klinike detskej hematológie a onkológie NÚDCH na Kramároch.

Zbierku realizujú slovenskí DJi, ktorí svojimi vystúpeniami podporia toto charitatívne podujatie už 24. apríla 2021 formou LIVE STREAMu v priestoroch novozámockého W Club-u od 13:00 do 24:00.

V charitatívnom livestream-e sa ti predstavia umelci ako: Mairee, Drozďo a Demex, Luis De Mark, Robmike & Lelo, Spirit, Matt, ZeeKay, Maghi, Yantosh, Stanley White či Mathias Wolf.

Stream bude vysielaný prostredníctvom Facebook stránky UMA a súčasne aj na ich YouTube kanáli.

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach