Europa 2 - Maxximum muziky

E-športová televízia CHUCK TV je už i na televíznych obrazovkách, kde všade ju nájdeš?

Už od 1. júna, kanál CHUCK TV postupne zaraďujú do svojej ponuky aj najväčší slovenskí a českí operátori Orange a UPC (1.6), Vodafone (3.6.) a Telekom (10.6.). Celé vysielanie je štandardne v kvalite 4K a HD.

Kanál ma za sebou testovacie obdobie, počas ktorého sa vychytávali niektoré technické a obsahové nedostatky a sledovať ho bolo možné najmä prostredníctvom interaktívnej online hráčskej platformy so streamom na www.chucktv.eu. Od júna ho už bude možné sledovať aj na televíznych obrazovkách.

„Platforma CHUCK TV je svojim tematickým zameraním a programovou štruktúrou v našom regióne, ale aj v okolitých krajinách absolútne unikátna. E-športy sa stávajú fenoménom a uvažuje sa dokonca o ich zaradení medzi olympijské športy. V súčasnosti už len ťažko nájdete mladého človeka, ktorý by sa nehral, alebo aspoň nesledoval streamy úspešných gamerov. Dnes sú v tejto oblasti dokonca známe mnohé medzinárodné celebrity, podobne ako je tomu vo svete hudby a filmov. My by sme však boli radi, aby diváci nielen bezmyšlienkovo sledovali zápasy iných hráčov, ale aby sa vďaka našim reláciám dozvedeli aj zaujímavosti z herného prostredia, novinky zo sveta technológií a dobre sa zabavili. Nezabúdame však ani na potrebu reálneho športu a zdravého pohybu a k tomu by sme chceli viesť aj našich divákov, aby nezasekli vo virtuálnom svete a vnímali aj reálny život okolo seba.“ vysvetľuje Július Karaffa, kreatívny riaditeľ CHUCK TV.

​CHUCK TV spolupracuje s e-športovými asociáciami zo Slovenska i Čiech a vďaka tomu takmer denne vysiela LIVE turnaje a ligy najobľúbenejších hier ako napr. Counter-Strike, LOL, DOTA či FIFA, ktoré sa komentujú v novovybudovanom modernom dizajnovom štúdiu CHUCK TV. Zároveň bude postupne preberať streamy aj z medzinárodných turnajov. Jednou z hlavných tvárí CHUCK TV je aj Ivan Lazarov, gamerom známy ako DEV1. Po uvoľnení opatrení v súvislosti s Covid-19 sa budú mnohé turnaje a ligy odohrávať priamo v štúdiu CHUCK TV, ktoré má kapacitu a špičkové hráčske vybavenie pre desať hráčov (5 vs. 5). V súčasnosti sa premiérový program vysiela len v popoludňajších hodinách, dopoludnia sa opakuje vysielanie z predchádzajúcich dní, postupne sa však bude vysielací čas predlžovať a pribúdať budú i nové zaujímavé programy.

Okrem e-športových turnajov CHUCK TV vysiela množstvo vlastných relácií zameraných prevažne na novinky z oblasti hier, moderných technológií, filmov, hudby a životného štýlu hráčskej komunity. Na svoje si prídu aj priaznivci motorizmu a motoršportu vďaka spoluprácam s redakciou TOP SPEED a organizátorom virtuálnych pretekov GT3 a TCR Digital Motorsport SK. Mnohých určite poteší víkendová DJ LIVE show s Milanom Lieskovským, Drahoshom a Johnnym de City či pikantná, mládeži neprístupná, nočná šou Naostro s Osťom a jeho hosťami. Nezabudlo sa však ani na mladšie publikum – v popoludňajších hodinách sú relácie a výber hier prispôsobené a zamerané na vekovú kategóriu pod 18 rokov.

Zdroj: TS

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach