Europa 2 - Maxximum muziky

Agentúra Elite Bratislava vyhlasuje castingy do najprestížnejšej modelingovej súťaže Schwarzkopf Elite Model Look SR 2021

Castingy sa budú konať v dňoch od 24. septembra do 30. septembra v obchodných centrách vo všetkých regiónoch Slovenskej republiky. Do súťaže sa môžu prihlásiť slečny vo veku 13 až 21 rokov s výškou nad 170 cm a mladí muži vo veku 15 až 23 rokov s výškou nad 183 cm. Ambasádorkou súťaže je topmodelka Michaela Kocianová, ktorá bude sprevádzať všetkými castingami.

Riaditeľ súťaže Schwarzkopf Elite Model Look pre ČR a SR Sáša Jány k projektu hovorí:

„Som rád, že i v dobe Covidu boli naše castingové aktivity extrémne úspešné. Veľmi ma teší záujem o projekt Schwarzkopf Elite Model Look, ktorého castingy výnimočne, vzhľadom k aktuálnym pandemickým opatreniam, prebehnú v septembri po národnom finále. Verím, že objavíme nové talenty, ktoré budú úspešné i v oblasti sociálnych médií, ktoré dávajú novej generácii modeliek a modelov „silný hlas“ a možnosť prejaviť sa. Snažíme sa, aby nové tváre, ktoré zastupujeme pochopili, že existuje mnoho podôb krásy a aby si uvedomovali svoju jedinečnosť. Verím, že naviažu na úspechy Michaely Hlaváčkovej, Saši Gachulincovej, Lindy Nývltovej či Michaely Kocianovej.“

Všetci účastníci castingu absolvujú vstupný pohovor so zástupcami agentúry Elite a získajú darčeky od partnerov projektu. V rámci castingov budú prebiehať losovania o výrobky vlasovej kozmetiky Schwarzkopf, vlasového stylingu Rowenta for Elite Model Look, dekoratívnej kozmetiky The ONE od Oriflame a predplatné časopisu EMMA. Schwarzkopf odborníci poradia, ako sa starať o vlasy a zástupcovia značky Rowenta na všetkých castingoch predvedú, ako si ľahko a rýchlo upraviť vlasy na každú príležitosť s maximálnou starostlivosťou pre zachovanie ich zdravia. Na niektorých castingoch bude možné sa nechať učesať profesionálnym kaderníkom. O poradenstve a zvýraznení prirodzenej krásy sa na castingoch vo vybraných mestách postarajú profesionálne vizážistky značky Oriflame, od ktorých sa bude možné nechať nalíčiť.

Vo väčšine miest predvedú modelky a modelovia agentúry Elite Model Management Bratislava nové trendy v oblasti účesov a farieb značky Schwarzkopf. Všetci záujemci, i z radov doprovodu, či prihliadajúcich, ktorí si chcú nechať poradiť so starostlivosťou o vlasy, môžu absolvovať zdarma analýzu vlasov od značky Schwarzkopf.

Do 14 dní po ukončení castingov budú kontaktovaní všetci, ktorí postúpia do užšieho výberu. Vybrané dievčatá a mladí muži sa následne zúčastnia finále, ktoré sa uskutoční v Prahe. Víťazka a víťaz národného finále odcestujú na svetové finále Elite Model Look.

Ďalší ročník castingov pre Slovenskú republiku prebehne v septembri 2021 v týchto obchodných centrách:

​Generálnym partnerom súťaže Schwarzkopf Elite Model Look SR 2021 je Schwarzkopf, ďalšími partnermi sú Rowenta for Elite Model Look, dekoratívna kozmetika The ONE od Oriflame a lifestylový internetový magazín FEMINITY. Mediálnymi partnermi sú rádio Europa 2, magazín EMMA, Bigmedia a FashionTV czech&slovak.

Elite Model Look

Zo súťaže Elite Model Look organizovanej agentúrou Elite Model Management vzíde každý rok budúca hviezda modelingového priemyslu. Od svojho vzniku v roku 1983 vyhľadáva Elite Model Look nové talenty po celom svete. Objemom, kvalitou a profesionálnym prístupom je dnes táto súťaž najväčšou a najprestížnejšou svojho druhu na svete. Koná sa vo viac než 30 krajinách sveta a každoročne sa do nej prihlásia desaťtisíce začínajúcich modeliek a modelov.

Prostredníctvom Elite Model Look boli objavené mnohé známe tváre z titulných strán svetových módnych časopisov. Súťaž pomohla odštartovať kariéry takých modelingových hviezd súčasnosti, ako sú napr. Cindy Crawford, Gisele Bündchen, Hana Jiříčková, Michaela Hlaváčková, Michaela Kocianová, Sasha Gachulincová Linda Vojtová (svetová víťazka Elite Model Look 2000), Denisa Dvončová (svetová víťazka Elite Model Look 2003), Barbora Podzimková (svetová víťazka Elite Model Look 2014), Jana Tvrdíková (svetová víťazka Elite Model Look 2016), či Andrej Chamula (svetový víťaz Elite Model Look 2019).

Vďaka štruktúre súťaže sa každá víťazka a víťaz národného finále účastní medzinárodného finále, kde absolvuje množstvo fotení, výuku chôdze po móle a rozhovory pre médiá. Súťaž vrcholí gala večerom, na jeho konci porota zostavená zo známych osobností vyhlási budúcu hviezdu agentúry Elite. Finalisti získavajú garantované zmluvy s agentúrou Elite v celkovej hodnote 850.000 EUR. V Českej republike a na Slovensku sa súťaž Elite Model Look organizuje od roku 1992.

Elite World Group

Elite World je súčasťou skupiny Elite Licensing, ktorá sa zameriava na služby v módnom priemysle a je vlastníkom new yorskej modelingovej agentúry The Society, ktorá zastupuje supermodelky jako Adriana Lima či Kendall Jenner. Do portfólia Elite Licensing ďalej patrí modelingová sieť Women.

Modelingová agentúra Elite bola založená v Paríži v roku 1972 a behom svojho pôsobenia sa vypracovala na nejprestížnejšiu agentúru na svete.

Agentúra Elite, ako dôležitá hybná sila v modelingovom priemysle, položila základy pre management v modelingu a i naďalej pokračuje s inováciou vo svete modelingových agentúr. Jej prístup k obchodu je založený na predajnej sile, ktorou je schopná modelkám dopomôcť k dosiahnutiu medzinárodnej úrovne a takto ich posunúť až na stupienok supermodeliek. O dievčatá je pritom postarané na vysokej profesionálnej úrovni.

Ako zástanca etického kódexu v modelingovom priemysle podporuje agentúra Elite prísne dodržiavanie zdravého životného štýlu.

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach