Europa 2 - Maxximum muziky

Rytmus ide opäť do ringu. Postaví sa najznámejšiemu maďarskému raperovi

Už 27. decembra spoznáme víťazov celebritného Fight Night Challenge, ktorý je už tretí v poradí. Tentokrát sa však dejisko presunie do Brna, kde zabojujú nielen profesionálni športovci, ale aj známe tváre ako raperka Aless, speváčka Dominika Mirgová, uznávaný bubeník Martin Valihora, či raperi Erik Tresor a Frayer Flexking. Okrem týchto mien sa do celebritného ringu postaví aj raper Patrik Rytmus Vrbovský! Jeho protivníkom bude maďarský spevák, raper a bývalý futbalista Attila Curtis Széki.

Len nedávno sme videli Rytmusa v pozícii announcera na Fabriq MMA, kde z jeho slov nebolo jasné, či ešte bude pokračovať aj v ringu, alebo sa bude venovať v tomto športe len tejto sfére. Najúspešnejší slovenský raper však minulý týždeň oznámil svoj najväčší hudobný míľnik, ktorý sa budú rok uskutoční v O2 aréne a teraz prichádza s ďalšou prekvapivou správou. Rytmus sa znova postaví do ringu, no tentoraz bude jeho súperom zahraničná celebrita, konkrétne z Maďarska, ktorou je raper Curtis.

Rytmus už v predchádzajúcich súbojoch bojoval v boxe s raperom Marpom, zápasníkom Gáborom Borárosom a raperom Molochom. Jeho štvrtý súboj bude pikantný aj z toho pohľadu, že výsledok bude zaujímať okrem Slovenska a Česka aj fanúšikov z Maďarska.

Curtis je bývalým futbalistom, ktorý hrával v prvoligovej Ujpésti. Neskôr sa bývalý útočník zameral na rap, v ktorom zbiera úspechy. Aktuálne sa radí medzi celebrity, ktoré maďarská verejnosť veľmi dobre pozná. Nedávno sa zúčastnil aj televíznej šou Survivor, v ktorej sa dostal do finále. Boxu sa venuje od malička. „Zápas ešte nemal, no chcel si vyskúšať, ako chutí súboj s niekým, kto rovnako, ako on, nie je boxeristom a má silné meno,“ konštatoval Attila Végh.

„Tento zápas beriem ako pravidelnú verejnú výzvu a proces k nejakému finále, ktorým to celé ukončím. Iný bude v tom, že súper je ťažká váha a je aj o dosť vyšší. Bude to nová skúsenosť. Zameriavam sa na to, aby som bol dobrý po fyzickej a mentálnej stránke, lebo o ničom inom to u hobby boxera nie je,“ odpovedal Rytmus na otázky pred jeho štvrtým zápasom.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.
Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať