Europa 2 - Maxximum muziky

Hviezdy slovenského šoubiznisu robia Vianoce poslucháčom Europy 2!

Spoj svojho kamaráta, frajerku, babku, mamu, syna, psa či kohokoľvek, koho chceš potešiť s jeho hviezdnym idolom a priprav mu tak darček, na ktorý len tak nezabudne! Hviezdne haló je tu pre teba!

Slovenskí umelci sa stávajú darčekmi pod tvoj virtuálny vianočný stromček. Vypýtať si ich môžeš aj ty! Lebo nestačí si len priať, treba aj napísať na náš WhatsApp 0905 030 090 správu v tvare Hviezdne halo + koho chceš potešiť a aká hviezda by mu mala zavolať.

Daj vedieť, komu máme urobiť radosť, s kým chceš koho spojiť a naše víkendové baby to vybavia za teba. Kali? Sima? Dominika Mirgová? Majself? Alebo niekto iný? Napíš nám, kto by sa potešil najviac, keby mu jeho obľúbená hviezda zaželala krásne Vianoce a potom počúvaj každú sobotu a nedeľu Víkend na maxximum s Leou, Simou alebo Dianou. Možno splnia práve tvoje želanie!

Cez víkend sa naše víkendové dievčatá spojili s niektorými z vás a dali im nádherný predvianočný darček – telefonát s ich hviezdnym idolom. Bolo to nádherné a niektorí až nedýchali. Vypočuj si, ako sa dá potešiť svojich blízkych. Čas máš ešte tento týždeň. Volať budeme aj teste pred Vianocami, a to v sobotu. Tak šup-šup, sprav niekomu radosť!

Hviezdne halo Dominika Mirgová

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach