Europa 2 - Maxximum muziky

Premenili sa na upírov!

Moderátori rannej show ZOO na Europa 2 sa zmenili kvôli špeciálnemu projektu doslova na nepoznanie. Matúš Krnčok vyzerá na fotografiách ako zombie, Michaela Mäsiarová a Michal Sabo ako upíri. "Vymysleli sme pre poslucháčov interaktívnu súťaž ZOOWEEN. Ich úlohou bolo posielať svoje vlastné originálne fotografie s nádychom strašidelnosti a mystickosti. Inšpirovali sme sa Halloweenom, ale aj úspešnou Twilight ságou. Fanúšikovia nám poslali parádne fotky. Fakt nás dostali do kolien," prezrádza moderátor rannej show ZOO Michal Sabo.

"Fotenie sme zrealizovali v jednom lesíku, neďaleko v Rakúsku. Pôsobil na nás priam mysticky, strašidelne a miesto úžasne dotvorilo atmosféru, ktorú sme potrebovali pre fotenie. Počkali sme, kým zašlo slnko. Počas fotenia padala hmla, stmievalo sa, obklopilo nás šero.. Bol to fakt úžasný zážitok!," popisuje priebeh fotenia Veronika Adamovová z Europa 2, ktorá mala tento dokonalý styling na starosti. Prípravy na fotenie trvali neuveriteľných 7 hodín! Sú priam na nepoznanie, čo poviete?

[oldEvropaGallery src=“5023/img_0815web.jpg“] [oldEvropaGallery src=“5023/img_0845_web.jpg“] [oldEvropaGallery src=“5023/img_0899_web.jpg“] [oldEvropaGallery src=“5023/img_0979_web.jpg“] [oldEvropaGallery src=“5023/img_0990_web.jpg“] [oldEvropaGallery src=“5023/img_0991_web.jpg“] [oldEvropaGallery src=“5023/vyherca-zooween.jpg“]

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach