Europa 2 - Maxximum muziky

Šok! Náš Binďo z Nočnej šou je nakazený

Takto ho rozhodne nepoznáte! Obľúbený Ivan ´Binďo´ Bindas z Nočnej šou si ako „živý mŕtvy“ vyberal obete v bratislavskom taxíku. Čo hovoríte na jeho zombie look? Nechýbala znetvorená tvár a ani typicky neprítomný pohľad, z ktorého mrazilo. Ako na moderátora nočného vysielania reagovali ľudia?

Binďo, ktorý je milovníkom zombie seriálov, si zo zákazníkov taxislužby vystrelil len zopár dní pred premiérou novej epizódy seriálu Fear the Walking Dead. Kamera pri tom nesmela chýbať. Zábery z nej sledujte nižšie a fotografie pod článkom.

„Keďže som veľkým fanúšikom seriálu Fear The Walking Dead na AMC, nemohol som túto výzvu odmietnuť. Nakrúcanie pranku som si vychutnal, dobre sme sa zabavili. Bál som sa trochu, aby sa ma nejaký veľký chlap nezľakol a nenatiahol mi jednu. Na šťastie, všetko dobre dopadlo a ja sa neviem dočkať novej série,“ povedal náš kolega.

Českí a slovenskí priaznivci seriálu Fear the Walking Dead sa dočkajú premiérových epizód už 22. augusta. Presne o 3.00 na stanici AMC sa môžu tešiť na prvý diel novej série s podtitulom Počiatok konca, a to v pôvodnom znení. O 22.00 bude odvysielaná epizóda s českým dabingom. Hrdnovia v nových dieloch čelia nástrahám postapokalyptického sveta. Buďte pri tom!

O seriáli Fear the Walking Dead:

Výkonná produkcia: Dave Erickson, Robert Kirkman, Gale Anne Hurd, Greg Nicotero a David Alpert.

Hlavné hviezdy seriálu: Kim Dickens (Medison), Cliff Curtis (Travis), Frank Dillane (Nick), Alycia Debnam-Carey (Alicia), Ruben Blades (Daniel), Mercedes Mason (Ofelia), Lorenzo James Henrie (Chris) a Colman Domingo (Strand).

O spoločnosti AMC Networks:

Spoločnosť AMC Networks Inc. sa už viac ako 30 rokov venuje produkcii kvalitných filmov a relácií, vlastní a prevádzkuje niekoľko populárnych a ocenených značiek v oblasti platenej káblovej televízie. AMC, IFC, SundanceTV, WE tv, a IFC Films produkujú relácie, ktoré sú výrazné, zaujímavé kultúrne relevantné a oslovujú divákov naprieč rôznymi spoločenskými skupinami. Spoločnosť taktiež prevádzkuje globálnu divíziu, AMC Networks International. Viac informácií nájdete na www.amcnetworks.com.

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach