Europa 2 - Maxximum muziky

Deň narodenia o vás prezradí veľa: Toto ste o sebe ani len netušili!

Sedem dní v týždni, sedem typov osobností? Možno na tom niečo bude a ktovie, či v nasledujúcich riadkoch nenájdete samých seba. Sú ľudia narodení v pondelok neustále v strese a naopak narodení v piatok tí najväčší pohoďáci?

PONDELOK

Ľudí, ktorí sa narodili v prvý deň týždňa, charakerizuje láska a rodina. Nadovšetko milujete nielen svojich príbuzných, ale aj priateľov. Ste kreatívni, ale naopak dobré nápady si nechávate väčšinou pre seba. Túžite po uznaní, najradšej sa vidíte vo vedúcej pozícii.

UTOROK

Máte veľa energie, ale ťažko prijímate kritiku. Ste úspešní v kariére, rýchlo dosahujete stanovené ciele a úspechy. Definuje vás úprimnosť, no občas to s ňou preháňate, čím nechtiac iným ublížite.

STREDA

Máte sklony k workoholizmu. Milujete svoju prácu a milujete tiež svojich kolegov. Radi nadväzujete nové priateľstvá. Rýchlo sa učíte. Jedným slovom „pohodička“.

ŠTVRTOK

Máte obrovskú charizmu a ľudia vás rešpektujú. Jedinci narodení vo štvrtok sa často objavujú na vedúcich pozíciách. Ste nazávislí a optimistickí. Máte obrovský zmysel pre dobrodružstvo.

PIATOK

Okolie vám háda vyšší vek. Bývate hĺbaví a máte rozvinutý zmysel pre spirituálne záležitosti. Máte výbornú intuíciu, no ľudia vás dokážu veľmi často sklamať. Nepremýšľajte toľko nad neúspechmi z minulosti, sústreďte sa na víkend!

SOBOTA

Sebavedomí, hrdí a inteligentní. Príbuzní, priatelia, ale aj kolegovia v práci vás považujú za spoľahlivú osobu, ktorej radi zveria akúkoľvek úlohu. Lebo vedia, že dodržíte svoje slovo.

NEDEĽA

Impulzívni a občas nestáli. Takí sú ľudia narodení v nedeľu. Radi si užívajú svoj vlastný priestor, keď majú šancu zostať sami. Občas nechávajú veci nedokončené a bývajú ľahkovážni. Naopak však mimoriadne optimistickí a usmievaví.

zdroj: higherperspectives.com

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach