Europa 2 - Maxximum muziky

Nestihli ste počas leta dovolenku a túžite vypadnúť! Máme pre vás zopár tipov!

Leto je takmer na konci, no nikomu nič nebráni, naplánovať si zopár dni voľna pri mori aj počas nasledujúcich mesiacov. Ak máte dobrého šéfa a počas posledných pár týždňov ste pracovali viac, ako ste sami plánovali, nič vám nebráni odísť a vypnúť! Alebo len tak spoločne snívajme a cestujme prstom na mape. Prinášame zopár tipov na dovolenku.

Ak ste fanúšikmi typickej exotiky, rozhodne by ste mali navštíviť Malajziu. Je známa nádhernými plážami a priezračnou vodou. Ak ste dobrodruh, odvážite sa navštíviť aj džungľu. Buďte však mimoriadne opatrní a výlety do prírody absolvujte vždy v skupine a so sprievodcom.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Máte radšej vidiecke prostredie? Navštívte Anglicko! Pripravte sa však na chladnejšie a častokrát upršané počasie. Odporúčame okolie mesta Kent. Očarí vás aj sever krajiny. Pohraničie so Škótskom je skutočne čarovné.

Kto hľadá kultúru a pamiatky, mal by určite zájsť do Helsiniek. Hlavné a zároveň najväčšie mesto Fínska ponúka toho veľa. Chrámy aj múzeá. Parky aj galérie. V meste je aj veľký zábavný park s niekoľkými horskými dráhami.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

To najchutnejšie jedlo a najlákavejšie nápoje vám namiešajú vo Valencii. Kto by chcel cestovať za gastrozážitkami ďalej, nech navštívi Jamajku.

Láka vás púšť? Egypt je klišé! Vidieť Národný par Joshua Tree v Kalifornii sa oplatí oveľa viac. Uznávame, že tento výlet môže byť poriadne nákladný, ale strom, podľa ktorého kapela U2 pomenovala celý album, sa oplatí vidieť!

Toto ste už čítali?

Ľudský skateboard! Toto ste už videli? Sledujte video!

Pikachu spacifikoval kocúra. Už aj domáci miláčikovia prepadli mánii zvanej Pokémon Go!

Peter Bič exkluzívne! Čo bude s kapelou Peter Bič Project ďalej? Šepká sa o rozpade!

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach