Europa 2 - Maxximum muziky

Návod na to, ako si zaflirtovať bez jediného slova: Toto stopercentne funguje!

Ešte predtým, ako si vypýtate jej telefónne číslo, skúste flirtovať bez jediného slova. Ako informuje portál MensHealth.com, funguje to, no je potrebné držať sa niekoľkých (jednoduchých) krokov. O flirtovaní bez slov porozprával americký psychológ Joel Wade z Bucknell University.

Pohodlne sa usaďte

Sedíte v pube a vidíte ženu, ktorá sa vám už na prvý pohľad páči? Pohodlne sa usaďte a jednou rukou sa oprite o stoličku vedľa. Dávate tým najavo svoju dominanciu a zvyšujete tým svoju atraktivitu. Ženám sa to páči.

Neprekladajte nohu cez nohu

Pre muža to nie je celkom typická poloha pri sedení. Dajte nohy od seba a seďte naširoko. Budete pôsobiť presvedčivejšie. Keď sa postavíte, majte nohy mierne od seba a ruky pozdĺž tela, no nie príliš blízko.

Usmievajte sa

Nie je potrebné to preháňať. Potmehútsky úsmev na začiatok postačí. Ženy priťahujú muži, ktorí už na prvý pohľad pôsobia vtipne a veselo.

Potľapkajte kamoša po chrbte

Ženy si všímajú aj to a tiež je to dôkaz vašej dominancie a postavenia. No aj tu platí, že s dotykmi to nesmieme preháňať. Aby to nevyzeralo inak…

Dytýkanie sa tváre

Občasné poškrabanie na brade či dotyk líca nie je vôbec na škodu. Začne si všímať viac vaše črty.

Oči

Sem-tam sa rozhliadnite po miestnosti a sem-tam sa pozrite aj na ňu. Nie však veľmi často. Ženy si to určite všimnú a vycítia, keď sa na ne občas pozriete. Keď sa vaše pohľady viackrát stretnú, ste na veľmi dobrej ceste…

Teraz je rad na nej…

Vyložili ste karty na stôl, teraz chvíľu počkajte. Ak sa žena hrá s vlasmi, páčite sa jej. Ak sa vám znova stretnú pohľady a ona nadvihne obočie, aj to je dobrý signál.

Čítaj aj ďalšie články!

Speváčka Sia zverejnila videoklip k novinke The Greatest. Na pomoc si znova zavolala 13-ročnú tanečnicu Maddie.

To musí byť láska. Herečka Karin Haydu ukázala na Instagrame svojho mladého zajačika!

Mladík je postrach New Yorku. Záhradnými kliešťami ničí turistom selfie tyče. Máme video!

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach