Europa 2 - Maxximum muziky

6 vecí, v ktorých sú ženy lepšie ako muži: Súhlasíte?

Súboj pohlaví. Nekonečný súboj pohlaví. Doma, ale aj v práci. Čo si myslíte, v čom sú ženy lepšie ako muži? Alebo naopak… V čom sú muži lepší ako ženy? Dnes sa pokúsime zodpovedať na prvú otázku. Môžete, ale aj nemusíte súhlasiť!

Ženy lepšie zvládajú stres – Môže sa zdať, že emócie u nich vyhrávajú, ale keď sa vyplačú, riešia veci racionálnejšie. Jedna štúdia ukázala, že ženy zvládli pod nátlakom stresu inteligenčné testy lepšie ako muži. Ženy majú dokonca lepšie vyvinutý pud sebazáchovy.

Ženy dokážu lepšie udržať vzťah – Keď žena cíti, že partner je ten pravý, dáva do vzťahu všetko! Viac prihliada na potreby oboch partnerov, nielen samej seba.

Ženy majú lepšie komunikačné schopnosti – Ženy síce rozprávajú občas veľa, ale otvorene a o všetkom. Vedecký výskum dokázal, že ženský mozog dokáže spracovať a rozanalyzovať oveľa viac slov ako ten mužský.

Ženy dokážu lepšie hospodáriť s peniazmi – Na prvé počutie asi ťažko uveriteľné, ale je to tak! Súvisí to s chodom domácnosti. Vedia si peniaze lepšie rozdeliť a investovať.

Ženy a multi-tasking – Zvládajú viac vecí naraz. Variť, telefonovať, starať sa o dieťa, riešiť pracovné záležitosti, hľadať riešenia na vzniknutý problém doma aj v práci. Hotové superhrdinky!

Ženy majú lepšiu pamäť – Dokážu si zapamätať aj tie najnepodstatnejšie detaily. Napríklad aj zo začiatkov vzťahu s partnerom. „Láska, pamätáš sa na to, keď sme…?“ 🙂

Prečítaj si aj ďalšie články!

Kedysi pehaté dievčatko, dnes sexica a vplyvná módna ikona!Spoznávate známu celebritu na fotke?

Český idol žien ukázal vypracované telo. Dámy, toto sa vám bude páčiť!

Vtipné konverzácie mám a detí. Zasmejte sa spolu s nami!

Reklama

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach