Europa 2 - Maxximum muziky

9 najočakavenejších filmov v roku 2017!

1. Patriots Day

Ide o ďalší film podľa skutočnej udalostí. Tento krát sa ocitneme priamo pri bombovom atentáte na Bostonskom maratóne, ktorý si v roku 2013 vyžiadal desiatky zranených a viacero vyhasnutých životov. Premiéra je naplánovana na január – február 2017.

2. Kráska a zviera

Čarodejnícka herečka Emma Watson sa postará o ďalšie oživenie Disney rozprávky – Kráska a zviera. 13.marca 2017 sa presvedčíme či aj film bude najsledovanejší za 24 hodín ako je jeho trailer.

3. Power Rangers

Sci-fi seriál sa pretavil do filmu, ktorý svojim moderným prevedním zaujme každého fanúšika vesmírnej tématiky. Ak máte radi filmy s mimozemšťanmi, tak krúžkujte 6.apríla!

4. Alien: Covenant

Azda o najočakávanejší film v roku 2017 sa postaral geniálny režisér Ridley Scott! Opäť galaxia, vesmír a mimozemšťania v nadupanom horore, podľa traileru sa máme načo tešiť!

5. The Mummy

Tom Cruise a Russell Crowel sa postarali o ďalší mystický, filmový zázrak. Misia vojaka, ktorý hľadá v púšti teroristov sa náhle zmení, keď sa prebudí pod dunami staroveká princezná s nadprirodzenými schopnosťami.

6.All Eyez on Me

All Eyez On Me nesie názov štvrtého albumu najslávnejšieho rapera Tupaca Shakura a zároveň aj biografický film režiséra Bennyho Booma. Čo poviete na túto poctu legende?

7. Transformes: The Last Knight

Optimus Prime bude teraz bojovať proti vlastným. Ak chcete vedieť prečo a ako to dopadne, podčiarknite si dátum premiéry 22.júna!

8. Vojna planéty opíc

Nespútaný boj medzi ľuďmi a primátmi prinesie tretie pokračovanie Planéty opíc, ktorého premiéra je naplánovaná na 13.júla.

9. Star Wars: Epizóda 8

Až 14.12.2017 sa dostane do kín pokračovanie tohto galaktického príbehu. Režisér sľubuje temnejšie scény, viac hereckých výkonov hlavných hrdinov a pribudnú aj nové postavy.

Tak, na ktorý sa tešíte najviac?

Prečítaj si aj ďalšie články

Celebritné páry, ktoré si dali v roku 2016 zbohom. Kto okrem Biebera sa ešte rozišiel?

18 nenormálnych premien! Fotografie ako dôkaz, že boj s kilami navyše sa dá vyhrať!

Vianočné carpool karaoke. Mariah Carey sa do očí nikto nepozeral!

Batoľa prezlečené za levíča postavili pred skutočného leva. Takto zviera zareagovalo!

Žltí mimoni sa vrátia v treťom pokračovaní filmu Ja, zloduch. Sleduj trailer!

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach