Europa 2 - Maxximum muziky

Hugh Jackman v novom filme Logan: Wolverine! Priklincuje ťa k sedadlu

Hollywoodsky herec Hugh Jackman sa vracia na plátna kín v snímke Logan: Wolverine, ktorá má obrovský potenciál stať sa novým filmovým hitom. Idol mnohých žien po celom svete, ktorému sa podarilo už šiesty raz poraziť onkologické ochorenie kože, sa predvedie v skvelej forme.

Hlavný hrdina je sám. Jeho schopnosť uzdravovať sa, pomaly vyprcháva a okrem toho prichádza na scénu Profesor X, takisto jeden z x-manov, ktorý je tiež vážne chorý, stráca pamäť a jeho záchvaty môžu byť pre okolie nebezpečné. Zachráni ich Laura?

Jej schopnosti sú podobné tým, ktoré má aj Wolverine, no má v pätách nepriateľa, ktorý sa jej snaží zmocniť. Na úteku však už nie je sama. Začína sa tvrdý boj o prežitie… Ako sa to celé skončí? Europa 2 ti odporúča nový dobrodružný sci-fi film, ktorý ťa doslova priklincuje k sedadlu!

Wolverine je asi najslávnejší hrdina X-Men-ovskej ságy. Je tiež postavou, ktorá Hugha Jackmana preslávila a práve v tomto poslednom titule Logan: Wolverine sa s ňou lúči. „Myslím, že tento film je oveľa skutočnejší a oveľa ľudskejší než čokoľvek, čo jsme v sérii X-Men doteraz urobili. Cítim, že Wolverine môže byť jednou z najtemnejších a najzložitejších postáv v komiksovom universe,“ prezradil Jackman na svojho hrdinu.

Zapoj sa do súťaže a vyhraj filmové ceny. Podrobnosti nájdeš TU!

Počúvaj Europu 2 online! Maj nenormálne dobrú muziku vždy so sebou

Rihanna oslávila 29 rokov! Pozri sa, ako vyzerala, keď bola ešte dieťa!

Britney Spears na novej fotografii hore bez! Hot alebo not?!

Nemocnica v Madride má najsexy zamestnanca. Dámy sú z neho paf!

Vin Diesel opäť v úlohe speváka! Zavesí hereckú kariéru na klinec?

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach