Europa 2 - Maxximum muziky

Začni leto s The Prodigy pri mori

Skvelé koncerty, more, zábava až do rána a krásna tyrkysová lagúna! Sea Star Festival v chorvátskom Umagu ponúka parádny začiatok leta s hviezdami ako The Prodigy či Robin Schulz. Rezervujte si čas na 19. a 20. mája 2023, zažiješ brutálnu párty a navyše, do Umagu je to necelých 600 kilometrov.

The Prodigy sú už niekoľko desaťročí hlavnými strojcami celosvetového elektronického hudobného šialenstva. Svoju koncertnú šou a nevyčerpateľnú energiu privezú na najväčšie pódia v rámci svojho svetového turné, ktoré ohlásili sloganom: „Pripravte sa na novú ohnivú vlnu!“ Ich nesmrteľné hity ako Firestarter, Breathe, Smack My Bitch Up a mnoho ďalších sú tým najlepším začiatkom leto a prázdnin.

Ďalším headlinerom je svetová hudobná superstar, nemecký DJ a producent Robin Schulz. Posledných desať rokov má na popovej scéne nezastupiteľné miesto, čo potvrdzuje aj viac ako 10 miliárd vypočutí jeho tvorby len prostredníctvom streamovacích služieb.

S viac ako 450 oceneniami z 30 krajín je nemecký DJ, producent a hitmaker Robin Schulz absolútnou megastar elektronickej scény. S hitovými remixmi Waves a Prayer in C si podmanil celosvetové publikum a zahájil svoj raketový vzostup na svetovej hudobnej scéne. Šesť rokov po sebe bol v rebríčku DJ Magazine Top 100 DJs zaradený medzi najvýznamnejších svetových DJ, získal nomináciu na Grammy a spolupracoval s hviezdami ako David Guetta, Cheat Codes či James Blunt.

Od minulého roka je súčasťou prestížneho klubu One Billion Stream na Spotify a iba jeho singel Sugar na tejto platforme mal viac ako jednu miliardu vypočutí. Schulzovo vystupenie na jubilejnom piatom ročníku Sea Star je jeho návratom na festival, na ktorom vystúpil už v roku 2018.

To však stále nie je všetko!

Istanbulský DJ a producent, house majster Mahmut Orhan má v Umagu už mnohých fanúšikov, na Sea Star vystúpil v roku 2019. Je jedným z najtalentovanejších interpretov tanečnej hudby za posledné roky a stal sa povinným menom popredných svetových festivalov.

Indira Paganotto pricestuje na Sea Star po prvý raz. Je jedným z najzaujímavejších nových mien na svetovej techno scéne a svojimi energickými vystúpeniami si získava postupne fanúšikov po celom svete. Organizátori EXIT festivalu, ktorí pripravujú aj Sea Star Festival, však z jej minuloročných vystúpení vedia, že prinesie do Umagu jedinečnú kombináciu techna a psytrancu a magická lagúna Stella Maris bude sršať energiou.

Festival Sea Star sa koná 19. a 20. mája na krásnej pláži letoviska Stella Maris v chorvátskom Umagu. Dychvyrážajúce západy slnka v kombinácii s tyrkysovou vodou lagúny robia zo Stella Maris ideálne miesto na zahájenie festivalového leta a zároveň na vytvorenie celoživotných spomienok s priateľmi. Počas doterajšej histórie sa na festivale predstavili hviezdy ako Wu-Tang Clan, Meduza, Hurts či Fat Boy Slim.

​Zdroj: Tlačová správa
Zdroj náhľadovej fotografie: Instagram / Tlačová správa

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach