Europa 2 - Maxximum muziky

Ľubostný horoskop na máj: Ktorým znameniam budú hviezdy naklonené najviac?

BARAN – Tí, ktorí lásku majú, zahoria ňou ešte viac. Tí, ktorí ju nemajú, nech neprestanú hľadať. Máj bude prajný a vášnivý.

BÝK – Čas na oddych. A na lásku. Predĺžený víkend vo dvojici padne po náročnom období vhod. Pozor na žiarlivosť.

BLÍŽENCI – Nerozhodnosť sa v máji nevypláca. Neotáčaj sa láske chrbtom. V polovici mesiaca máš veľkú šancu zamilovať sa.

RAK – Venuj čas sebe, ale aj polovičke. Spravodlivo to rozdeľ. Po únavnom apríli plnom stresov a povinností potrebuješ čas pre seba.

LEV – Začiatkom mesiaca sa môžu objaviť menšie problémy vo vzťahu. Pamätaj však, že každá búrka prehrmí!

PANNA – Máj, čas nájsť si novú lásku. A nebyť už sám. Maj oči otvorené, láska je takpovediac na dosah.

VÁHY – Dariť sa ti bude v práci, ale aj v súkromí. Pochváli ťa nielen šéf, komplimenty čakaj aj od polovičky. Čo dostaneš, to aj vráť.

ŠKORPIÓN – Dávaj si pozor na to, čo povieš. Ani počas mája, ktorý je mesiacom lásky, sa možno nevyhneš menším nedorozumeniam v śkole, v práci či doma.

STRELEC – Čas na dobrodružstvo. Neváhaj a flirtuj. Nikdy na to nebolo vhodnejšie obdobie.

KOZOROŽEC – Chce to viac vášne. Hovor, čo cítiš. Nahlas, nech to tvoja polovička dobre počuje. Hanblivosť sa stále nevypláca.

VODNÁR – Pozor na krízu vo vzťahu, ktorá by sa mohla skončiť rozchodom. Ak sa naučíš robiť kompromisy, všetko dobre dopadne.

RYBY – Venuj polovičke čo najviac pozornosti. Má pocit, že ju zanedbávaš. Chce to romantickú večeru pri sviečkach. Priprav, uvar a pozvi. Rozdaj sa.

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach