Europa 2 - Maxximum muziky

5 jednoduchých trikov, vďaka ktorým bude tvoj život ŠŤASTNEJŠÍ

Uvažuješ o tom, že začneš odznova? Správne! Nikdy nie je neskoro na zmenu. Spočiatku malú, ale o to zásadnejšiu. Veď ako sa hovorí, pomaly ďalej zájdeš. Chceš, aby sa ti darilo ešte viac ako doteraz? Tu je 5 tipov, čo urobiť hneď ako prvé!

#1 ZBAV SA STARÉHO OBLEČENIA – Plné skrine oblečenia, ktoré už dávno nenosíš, sa naozaj neoplatí držať doma. Ak máš niečo, čo ti v poličkách stojí viac ako rok a nie a nie si to obliecť, preč s tým. Bez ohľadu na to, koľko to stálo.

#2 ZBAV SA ZBYTOČNÝCH PRIATEĽOV – Takých, ktorí pri tebe stoja len vtedy, keď sa ti darí. Keď z teba niečo majú. Keď ti môžu vziať energiu a využiť ju vo svoj prospech. Máš právo vybrať si ľudí, s ktorými sa dopĺňaš a s ktorými sa cítiš príjemne.

#3 NEZDRAVÉ JEDLO? ZABUDNI – Ide leto. Určite chceš vyzerať dobre. Cítiť sa dobre. A byť zdravý. Burger s hranolkami nie je zakázaný, no snaž sa stravovať zdravšie. Vyhýbaj sa alkoholu, sladeným nápojom a polotovarom, ktoré ti nedajú žiadnu energiu.

#4 DORIEŠ NEDORIEŠENÉ – Vzťahy, ktoré sa pokazili. Maily, ktoré zostali nezodpovedané. Papierovačky, ktoré už nepočkajú. Stretnutia, ktoré sa odložili.

#5 DAJ ZBOHOM NEPOTREBNÝM VECIAM – Upratuj nielen v skrini, ale aj na pracovnom stole a všade okolo seba. Nepotrebné a dlho nepoužívané veci už nemajú mať u teba doma či v práci miesto. Vyhoď ich! A vyvetraj, aj to je dôležité… 😉

zdroj: lifehack.com

Hraj o wellness pobyt pre 2 osoby! Hlasuj v SUMMER CHART Europy 2 a pomôž nám vybrať najväčší letný hit tohto roka

Majstrovstvá sveta vo futbale 2018 vyhrali Francúzi. Blahoželáme!

Dominika Mirgová v Lišiackej výzve rádia Europa 2. Počúvaj, ako zaspieva Your Song od Rita Ora.

Vtipné fotografie domácich miláčikov. Tie zábery ti urobia náladu na počkanie!

Sleduj PIKNIK, novú online show rádia Europa 2. Toto je prvá epizóda s Dominikou Mirgovou.

Desatoro pre mužov, ktorí sú pod papučou. Toto sa oplatí prečítať!

Počúvaj nás aj online. Nalaď si rádio Europa 2 cez náš webový stream.

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach