Europa 2 - Maxximum muziky

Letný horoskop: Budú aj tvojmu znameniu priať hviezdy počas horúcich dní?

Vodnár – Vodnári by si špeciálne počas leta mali dopriať veľa vody. Cítia sa v nej mimoriadne príjemne a ich znamenie ich predurčuje k tomu, aby v nej trávili čo najviac času. Pozor, voda vám počas leta prospejej nielen zvonku, ale aj zvnútra. Nezabudnite veľa piť, potrápiť vás môžu žalúdočné problémy.

Ryby – Je čas si naozaj oddýchnuť. Počas roka vám síce padol vhod predĺžený víkend, teraz je čas, milé ryby, predĺžiť si dovolenku. Týždeň nestačí! Vypnúť musíte na dlhšie… Ak máte šancu, strávte niekoľko dní osamote. Poupratujte doma, ale aj v sebe. Letné obdobie je na to ako stvorené!

Baran – Vášeň vás toto leto určite neminie. Bude jej dostatok od začiatku až dokonca. Zadaní barani nech si dávajú pozor na dovolenkové vzplanutia. Najprv premýšľajte, potom konajte. Pozor na trávenie. Každý labužník by si mal dopriať aspoň jeden pôstny deň v týždni.

Býk – Opatrne s alkoholom, nemusí vám urobiť počas leta dobre. Môže sa stať, že opicu budete zvládať o niečo náročnejšie. Chce to veľa vody, pomôžu aj bylinky ako napríklad mäta či harmanček. Čaká vás však leto plné zážitkov!

Blíženci – Je šanca, že na dovolenke nadviažete nové kontakty. Je veľmi pravdepodobné, že z toho budú raz pevné priateľstvá. Nedajte sa však nahovoriť na adrenalínové zážitky, mohli by ste sa zraniť. Uprednostnite radšej oddych na pláži či kúpalisku.

Rak – Pozor, hrozí spálenie kože! Dajte si záležať, aby ste sa pravidelne natierali a pili veľa vody. Hviezdy budú priať nezadaným rakom, ktorí majú šancu stretnúť životnú lásku. Hoci sa bude na začiatku zdať, že je to iba flirt, čas ukáže, že puto je oveľa pevnejšie.

Letný horoskop pre ďalšie znamenia uverejníme v ďalšom článku 😉

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach