Europa 2 - Maxximum muziky

Čo ťa čaká? Horoskop na leto pre ďalších 6 znamení

Lev – Dajte si pozor na zbytočné hádky pred dovolenkou aj počas nej. Nemajte stále posledné slovo a nechajte si veci vysvetliť. Leto budete mať pohodové, je tu možnosť, že prídete k nejakým peniazom navyše. Na hazardné hry však pozor!

Panna – Čaká vás leto bohaté na žážitky, nové kontakty a priateľstvá. Pozor na začiatok júla, kedy by sa vám mohla nakopiť práca. Chce to len dobrý time management a všetko pôjde ľahšie. Na konci pracovného kolotoča sa nezabudnite odmeniť. Nakopne vás to!

Váhy – Neváhajte, či ísť na dovolenku s rodinou alebo priateľmi. Urobte rázne rozhodnutie. Niekto určite zostane sklamaný, ale je len na vás, s kým sa cítite lepšie. Nedajte sa citovo vydierať. Zdravie vám bude slúžiť, pozor len na malé zranenia.

Škorpión – Leto budete mať pracovné. Jedine, že sa necháte nahovoriť na dovolenku na poslednú chvíľu. Bude to dilema, lebo urobiť rozhodnutie budete musieť mimoriadne rýchlo. Ponuka na oddych príde ako blesk z jasného neba.

Strelec – Určite vám zostali nejaké peniaze navyše. Ak by aj náhodou nie, prídu uprostred leta. Urobte si radosť, po náročnom roku si ju určite zaslúžite. Minimálne predĺžený víkend s priateľmi niekde v aquaparku padne veľmi vhod. Pozor na hádky.

Kozorožec – Toto leto si budete užívať ako už dávno žiadne iné. Pohoda, priatelia, grilovačky. Nenechajte sa len pozvať, ale pozvite kamarátov aj vy. Určite to ocenia. Stravujte sa však ľahšie. Nič vyprážané, nič pikantné. Koncom leta by ste mohli na to doplatiť!

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach