Europa 2 - Maxximum muziky

BLOGER ROKA 2018: Namiesto galavečera séria prekvapení

Súťaž BLOGER ROKA® sa každý rok mení a prispôsobuje svetu blogerov, influencerov a youtuberov. Tento rok upustila od tradičného formátu – vyhlasovanie výsledkov počas galavečera, a ide do terénu. Počas desiatich dní od 18.6 – 29.6. bude vyhlasovať víťazov kategórii netradičným spôsobom – pôjde priamo za nimi. A aj vy budete môcť byť pri tom!

Vďaka sociálnym sieťam a videám na YouTube môžete byť so súťažou spojení celý čas a byť pri tom, ako sa vyhlasujú najlepší slovenskí blogeri, influenceri a youtuberi. Každý deň bude venovaný práve jednej z desiatich kategórii a každého víťaza čaká niečo iné. Raz prekvapíme výhercu skvelými raňajkami, no ďalší deň nám víťazka kategórie Food navarí priamo u nej v kuchyni.

Nebude chýbať ani zážitková jazda v taxiku s Matejom Zrebným, photoshooting v Botanickej záhade pre víťazku Beauty, únos fashion blogerky, tour guide po vlastnom meste od víťaza kategórie Travel alebo coffee break vo firme, ktorá zvíťazí v kategórii Company. Každý deň je jedinečný a stačí sledovať sociálne siete ankety BLOGER ROKA, aby vám nič neuniklo.

Okrem tohto netradičného konceptu je pripravená veľká Afterka. Chcete vedieť, kedy a kde bude najväčšia koncentrácia blogerov a influencerov na jednom mieste? V Le Club, 29. júna od 21.00. Je to deň vysvedčenia a od mama blogeriek máme tajné echo, že opatrovateľky sú už vybavené. Prídu všetci – blogeri, influenceri, youtuberi a všetci, ktorí sa radi bavia.

Vraj máš tiež súťaž rád a nemôžeš prísť? Blbosť. Od 23:00 je klub otvorený pre všetkých a si pozvaný aj ty. Nepremeškaj možnosť vidieť svojich obľúbených influencerov a sprav si Instastory s jedným z nich aj ty.

Clean Bandit a Demi Lovato nahrali spoločný song ešte raz!

Oficiálna hymna Majstrovstiev sveta vo futbale v Rusku. Znie mimoriadne chytľavo!

Je koniec! Toto je definitívna bodka za jedným z najsledovanejších párov showbiznisu

Luis Fonsi má nový letný megahit. Volá sa Calypso a valcuje internet!

Vtipné video ti ukáže rozdiel medzi životom single muža a zadaného muža. Nájdeš sa v ňom?

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach