Europa 2 - Maxximum muziky

Toto sú víťazi súťaže BLOGER ROKA. Blahoželáme!

V piatok vyvrcholila súťaž BLOGER ROKA 2018 veľkolepou párty v štýlovom bratislavskom Le Clube. Jednalo sa už o štvrtý ročník tejto súťaže, v ktorej 452 nominovaných blogov súťažilo v 10 kategóriách.

O postupe do TOP 10 v jednotlivých kategóriách rozhodovali SMS hlasy od fanúšikov jednotlivých blogov. Víťažok 3416 Eur z 19092 odoslaných hlasov poputoval NADÁCII KRIŽOVATKA, ktorá vďaka tomu môže do slovenských pôrodníc zakúpiť až 35 monitorov dychu. Tie vedia včasne predchádzať syndrómu náhleho úmrtia novorodencov.

O ďalšom umiestnení blogerov už rozhodovalo 57 porotcov, ktorí boli odborníci v danej kategórií. Z celebritných porotcov mal silné slovo v kategórí FASHION Fero Mikloško, v kategórii MAMA Kristína Tormová (bývalá Farkašová), ktorá sa samotná aj umiestnila v TOP 10 najlepších Instagramerov.

Moderátor EUROPA 2 Kamil Konkoľ rozhodoval v kategórii NEWCOMER. Za ostatných porotcov spomeňme Lukáša Adamca, Juraja Baču, Luciu Sládečkovú, Mirku Partlovú.

Celebrity sa vyskytli aj medzi ocenenými. V kategórii VIDEO bodoval Matej SAJFA Cifra. Veľa z blogov, ktoré sa ocitli vo finálových desiatkach, a najmä víťazov, tvorí naozaj inšpiratívny a zaujímavý obsah ktorý sa oplatí sledovať.

„Kvalitný a autentický obsah tvorený blogermi, youtubermi a instagramermi je to čo ľudia vyhľadávajú a aktívne sledujú. Zároveň si nechajú radi týmito trendsettermi podariť a neraz realizujú svoje nákupné rozhodnutie na základe ich odporúčaní a recenzií. Preto je anketa BLOGER ROKA vyhľadávaná nielen samotnými blogermi a ich fanúšikmi, ale aj marketérmi,“ uviedla zakladateľka tejto súťaže Jana Malaga, ktorá vedie agentúru Content agency, ktorú vyhľadávajú renomované značky, keď potrebujú poradiť, s ktorými blogermi a influencermi spolupracovať.

ZOZNAM VÍŤAZOV v 10 kategóriách:

TRAVEL: Cestuj s detmi

LIFE: Break the Rules

VIDEO: Sajfa

FOOD: CHUT OD NATY

COMPANY: Blog RIESENIA.com

MAMA: Dorota&Greta

NEWCOMER: zrzkastyle

FASHION: JANATINI

BEAUTY: ELIMAKEUPARTISTBLOG

INSTAGRAM: patrikpaulinyi

Výsledky všetkých TOP 10 finalistov jednotlivých kategórií nájdete na webe www.blogerroka.sk v sekcii Novinky.

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach