Europa 2 - Maxximum muziky

HOROSKOP na august 2018: Tieto tri znamenia budú mať šťastie v láske!

Leto je v plnom prúde, čaká nás ďalší prázdninový a dovolenkový mesiac. Aký bude? Poriadne horúci, a to nielen čo sa počasia týka. Ale aj vzťahov… V láske sa bude dariť najmä Baranom, Váham a Rybám. Nezadaní majú veľkú šancu spoznať niekoho nového, zadaní svoje vzťahy s polovičkou len prehĺbia.

BARAN – Je čas konečne si oddýchnuť a načerpať nové sily. Doteraz ste pracovali až príliš a vhod padne hoci aj deň voľna na kúpalisku. Pozor však na malé úrazy. Hviezdy budú priať nezadaným Baranom, ktorí majú veľkú šancu zamilovať sa. Majte oči a srdcia otvorené…

BÝK – Pozor na nedorozumenia v práci. Váš nadriadený by nemusel pochopiť žarty, ktoré vytiahnete z rukáva. August 2018 bude pre vás pohodový, no nezabúdajte na veľa vody a ľahšiu stravu. Hrozia menšie žalúdočné problémy.

BLÍŽENCI – Opatrnosti nie je nikdy dosť. Doma, v práci, aj na dovolenke. Hrozia menšie úrazy aj strata peňazí. V auguste vás čaká príjemné prekvapenie. Môže to byť aj neplánovaná dovolenka. Krátka, ale v kruhu tých, ktorých milujete.

RAK – Venujte sa viac rodine. Trošku ste ju zanedbávali. Blízki ocenia chutný obed, dobrý koláč, alebo grilovačku, ktorú zorganizujete. A výborný pocit budete mať aj vy-

LEV – Nezhody so šéfom či kolegami, to vám hrozí v polovici augusta. Všetko však prehrmí a koncom mesiaca vás čaká jedna príjemná párty. Nepremeškajte šancu si po dlhšom čase znova niekam vyraziť.

PANNA – Opatrne s alkoholom. Počas horúcich augustových dní by sa vám príliš veľa drinkov nemuselo vyplatiť. Pravidelný pitný režim a viac zeleniny. Vyložte si nohy a relaxujte. Zaslúžite si.

VÁHY – Čas na lásku. Single Váhy sa s veľkou pravdepodobnosťou do niekoho v auguste zahľadia. Môže byť z toho aj trvalý vzťah. Nech vás diaľka neodrádza. Hviezdy prajú aj dovolenkovým flirtom.

ŠKORPIÓN – Pozor na ostrý jazyk. Nielen váš, ale aj blízkej osoby, ktorá by vás mohla vyprovokovať. Malé nedorozumenia vás však posunú ďalej a odhalia skutočné priateľstvá.

STRELEC – Leto si užívate plnými dúškami a bude to tak aj v auguste. Trošku však zabúdate na pitný režim. Voda, voda, voda! A vráťte sa znova aj k pravidelnému športovaniu.

KOZOROŽEC – August bude mimoriadne príjemný. Priatelia, menej práce, ešte viac oddychu. Doprajte si masáž, padne vám to veľmi dobre.

VODNÁR – Hviezdy budú v auguste priať aj Vodnárom. Najlepšie sa cítite na pláži, preto si dovolenku zopakujte. Dlho neplánujte, stačí predĺžený víkend niekde pri mori. Nahovorte priateľov a vypadnite ešte na pár dní z práce.

RYBY – Na jeseň budete mať na čo spomínať. Dovolenková láska vám príde do cesty ani nebudete vedieť ako. Investujte do nej všetok svoj čas a energiu. Stretnete veľmi príjemného človeka, pri ktorom budete mať pocit, že sa poznáte už dlho.

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach