Europa 2 - Maxximum muziky

Toto napovie znamenie o tvojom milostnom živote. Zisti, či to skutočne platí!

Portál huffingtonpost.com prišiel s pikantnými informáciami o tom, ktoré zo znamení zverekruhu je najvášnivejšie. Vodnári vraj majú milostný život najpetrejší, paradoxne najviac partnerov za život vystriedajú ľudia narodení v znamení Panna. Do prieskumu sa zapojilo 3 500 jednotlivcov. Toto sú výsledky.

Vodnár – Milostnému životu sa venujú vo veľkej miere a často. Nebránia sa rôznym pomôckám. Obľubujú bičíky. Známi Vodnári: Jennifer Aniston, Justin Timberlake či Harry Styles.

Ryby – Títo ľudia sú aj v milostnom živote veľmi milí a zdvorilí. Dávajú prednosť citom. Milostné hrátky radi okorenia kostýmami. Známe Ryby: Rihanna, Daniel Craig a Justin Bieber.

Baran – Priami a rozhodní. Barani nepotrebujú predohry či maznanie. Idú priamo na vec. Známi Barani: Emma Watson, Lady Gaga, Ewan McGregor.

Býk – Do svojho milostného života investujú veľa času. Nikam sa neponáhľajú. Sú mimoriadne dôslední. Známi Býci: Amber Heard, Cate Blanchett a David Beckham.

Blíženci – Aj pri milostných radovánkach sa radi smejú. Berú to ako zábavu, ktorá má byť predovšetkým zdrojom potešenia. Známi Blíženci: Angelina Jolie, Kanye West a Donald Trump.

Rak – Najvernejšie znamenie. Raci sú rodinne založení. Svojim partnerom sú oddaní a verní. Milostný život berú veľmi zmyselne. Známi Raci: Tom Cruise, Ariana Grande a Meryl Streep.

Lev – Levi sú radi stredobodom pozornosti. Majú radi komplimenty, no keď sa im čokoľvek nepáči, neboja sa povedať nie. Známi Levi: Jennifer Lawrence, Jennifer Lopez a Madonna.

Panna – Panny hľadajú dokonalosť. Dávajú si záležať na maličkostiach. Platí to aj pre ich sexuálny život. Známe Panny: Cameron Diaz, Beyonce a Keanu Reeves.

Váhy – Veľmi kreatívne znamenie, ktoré si dáva záležať na zvádzaní. Na všetko ide veľmi zľahka a prirodzene. Známe Váhy: Kate Winslet, Kim Kardashian a Matt Damon.

Škorpión – Je vášnivý, dáva prednosť emóciám. Má rád napätie a tajomno. Známi Škorpióni: Katy Perry, Julia Roberts a Leonardo DiCaprio.

Strelec – Má veľa energie a nerád sa nudí. Rád skúša nové veci, veľmi rád objavuje. A to znie lákavo, však? Známi Strelci: Taylor Swift, Rita Ora a Brad Pitt.

Kozorožec – Rád sa drží pravidiel, experimentuje len veľmi málo. Známi Kozorožci: Kate Middleton, Zayn Malik.

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach