Europa 2 - Maxximum muziky

Páni, poznáte typické ženské rituály? Nemusíte im rozumieť, stačí ich rešpektovať

Obchod Therese.sk vznikol začiatkom roku 2016 z iniciatívy troch kamarátov – Ondreja, Mareka a Jakuba. Jeho koncept je inšpirovaný ženskou krásou a úctou k ženám, a k tomu aby sa každá žena mohla cítiť ako princezná a preto prinášajú jedinečné toaletné stolíky, šperkovnice, zrkadlá a parfémy, ktoré v nás tento pocit rýchlo prebudia.

Žijeme v hektickej dobe, kedy ženy majú veľa povinností a niekedy nevedia čo skôr. Permanentný stres pritom vplýva aj na naše zdravie a preto je dobré sa občas na chvíľu zastaviť a dopriať si priestor a čas iba pre seba. Vytvoriť si každodenný rituál, kedy sa chvíľku nebudeme ponáhľať, sadneme si k toaletnému stolíku, doprajeme si starostlivosť o pleť, skrášlime sa, nalíčime, zdvihneme si sebavedomie a krásne a spokojné vkročíme do nového dňa.

Firma sa veľmi rýchlo etablovala na slovenskom trhu a preto sa rozhodla expandovať a robiť radosť aj ženám v okolitých krajinách. Ešte v roku 2016 rozšírili svoje pôsobenie na Česko a Maďarsko a v nasledujúcom roku aj na Rumunsko. Rok 2018 potešil dámy už aj v Slovinsku, Chorvátsku a Poľsku, kde si už tiež môžu dopriať túto luxusnú starostlivosť.

Hitparáda TOP22 Europy 2. Klikaj a hlasuj v našom rebríčku!

To najlepšie z rannej show Wake Up! – Nalaď si Barboru a Láďa každý pracovný deň od 6.00 h.

Rádio Europa 2 na Instagrame. Daj nám follow a maj všetky novinky medzi prvými.

Therese sa nechystá zaspať na vavrínoch a v budúcnosti sa v tomto obchodíku môžete tešiť aj na ďalší sortiment pre vyzdvihnutie ženskej krásy, ale aj pre pohodlie a krásu, ktorou sa obklopujeme. Budú medzi nimi šperky, nočné stolíky a ďalší drobný nábytok v provensálskom alebo vintage štýle, ktorý vám okrem praktickosti aj skrášli interiér.

Veríme, že Therese sa podarí dostať do povedomia, čo najviac žien, ktoré si ráno aj večer sadnú za toaletný stolík, usmejú sa na seba a uvedomia si aké sú výnimočné a krásne, či majú na sebe make-up a večerné šaty alebo iba staré vyťahané tričko. Sebavedomie je totiž základom úspechu a spokojnosti.

Pre viac info navštív e-shop therese.sk

Mohlo by ťa zaujímať!

Počúvaj rádio Europa 2 online. Klikaj na náš stream a maj nenormálne dobrú hudbu stále so sebou!

Skvelá spolupráca Major Lazer a speváčky Tove Lo. Pokračovanie megahitu Lean On?

Kto sa teší na nového Spidermana? Vonku je už prvý soundtrack!

Luis Fonsi má nový singel aj videoklip. Bude rovnako úspešný ako Despacito či Echame La Culpa?

Najväčšie hudobné prekvapenie roka! IMT Smile nahrali nový singel s Kalim.

Ktorý animák od spoločnosti Pixar je zatiaľ najúspešnejší? Pozri si rebríček!

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach