Europa 2 - Maxximum muziky

Novembrový HOROSKOP: Ktoré znamenie bude mať najpriaznivejší mesiac?

BARAN – Predposledný mesiac v roku 2018 bude vo vašom prípade pohodový. Viac-menej neutrálny. Nečakajte žiadne veľké zmeny. Ani v súkromí a ani v práci. Pozor na prechladnutie.

BÝK – Chce to viac trpezlivosti! Začaté veci v predošlom mesiaci majú ešte chvíľu čas. Nenáhlite sa príliš a nenaháňajte nič okolo seba. Všetko príde vtedy, keď má… Čo sa zdravia týka, zvýšte konzumáciu ovocia.

BLÍŽENCI – V novembri sa vám možno konečne podarí stretnúť lásku svojho života. Príde to postupne, ale o to pevnejšie to môže byť v bucúcnosti. Pozor na nezhody v škole či práci. Nehádajte sa s kolegami.

RAK – Rodina je vo vašom prípade základ. Pevná skala, na ktorej staviate. Ak ste ju v októbri zanedbávali, venujte sa blízkym o to viac. Prechádzky, oslavy, ale aj malé posedenia pri káve padnú dobre vám a aj tým, ktorých milujete.

LEV – Koncom roka sa vám bude mimoriadne dariť. Šťastie si na vás sadne už v novembri. Je veľká šanca, že si finančne polepšíte. Malé nedorozumenia vo vzťahu nie sú vylúčené.

PANNA – Je najvyšší čas zatočiť so stresom. Zájdite na wellness. Doprajte si masáž. Naberte sily pred Vianocami. Vo vašom prípade budú dosť hektické.

Hitparáda TOP22 Europy 2. Klikaj a hlasuj v našom rebríčku!

To najlepšie z rannej show Wake Up! – Nalaď si Barboru a Láďa každý pracovný deň od 6.00 h.

Rádio Europa 2 na Instagrame. Daj nám follow a maj všetky novinky medzi prvými.

VÁHY – Láska, láska a ešte raz láska. Neprehliadnite ju. V okolí máte človeka, ktorý sa pokúša dostať k vám bližšie. Neignorujte ho. Začnite si viac všímať, že mu na vás záleží.

ŠKORPIÓN – V novembri vás čaká príjemné prekvapenie. Bude sa vám dariť doma aj v práci. Priatelia čakajú, že zorganizujete stretnutie, ktoré odkladáte už od leta. Teraz je ten správny čas!

STRELEC – Viac oddychujte. Potrebujete to ako soľ. Opatrne s alkoholom. Nerobí dobre vášmu tráveniu. A venujte svoj čas rodine a polovičke. Niekto by mohol mať pocit, že ho zanedbávate.

KOZOROŽEC – Upokojte sa a hoďte starosti za hlavu. Nič nie je také zlé, ako hovoríte. Hlavne nič nezveličujte a prestaňte sa sťažovať. Priatelia by vás mohli mať za hundroša. Viac úsmevu a vášne!

VODNÁR – Už neodkladajte cvičenie a tréning. Už bolo dosť vylihovania a nezdravého jedla. Teraz je ten čas, keď môžete zatočiť s lenivosťou a únavou. Nevyhovárajte sa na počasie a málo času. Do toho!

RYBY – Mali ste náročné dva mesiace, ešte zopár náročných dní vás čaká. Odmena na konci mesiaca je však istá. Je možné, že vás prekvapí šéf, harmonické to bude aj doma a v súkromí. Keď začiatkom novembra ešte zamakáte, potom príde úľava.

Mohlo by ťa zaujímať!

Počúvaj rádio Europa 2 online. Klikaj na náš stream a maj nenormálne dobrú hudbu stále so sebou!

Skvelá spolupráca Major Lazer a speváčky Tove Lo. Pokračovanie megahitu Lean On?

Kto sa teší na nového Spidermana? Vonku je už prvý soundtrack!

Luis Fonsi má nový singel aj videoklip. Bude rovnako úspešný ako Despacito či Echame La Culpa?

Najväčšie hudobné prekvapenie roka! IMT Smile nahrali nový singel s Kalim.

Ktorý animák od spoločnosti Pixar je zatiaľ najúspešnejší? Pozri si rebríček!

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach