Europa 2 - Maxximum muziky

Potvrdené! Toto je definitívne tvoje šťastné číslo

Sviatky sa blížia a s nimi mega dávka oddychu. Vidíš to na odfukovanie na gauči, ale bojíš sa, že z toľkej pohody sa preležíš do nudy? Nemusíš. Akciu máš doslova v rukách – s motorolou one si užiješ zážitkové Vianoce na jednotku. Áno, aj z gauča!

Vianoce sú čas, keď môžeš konečne dohnať resty seriálového fanúšika a bez výčitiek uprednostniť obľúbenú epizódu (alebo aj päť) pred prípravou seminárky či prezentácie pre šéfa. Navyše bez toho, aby si opúšťal gauč a trhal rodinnú partiu kolektívne zapozeranú do Perinbaby.

Nasaď si slúchadlá a vychutnaj si veľký 5,9″ displej Max Vision HD+ s atypickým pomerom strán 19:9, ako stvoreným pre dokonalé rozptýlenie od reality okolo.

Z gauča si vieš spraviť aj stanovište rodinného paparazza a nepozorovane dokumentovať všetko, čo sa okolo teba mihne. S kombináciou dvoch zadných (13MP a 2MP) a 8MP predného fotoaparátu budeš vybavený ako profík.

A každý nový podnet, čo ťa zaujme, môžeš ďalej skúmať s funkciou Google Lens, ktorá spolu so službou Google Assistant zužuje hranicu medzi online a offline svetom. Bav sa so selektívnym zaostrovaním, striedaj pozadia selfíčok alebo vyrob vlastné vtipné GIF-ká so kinematografmi. S úložiskom 64 GB a možným rozšírením až o 256 GB nebude problém napĺňať tvoj originálny multimediálny archív pokojne až do budúcich Vianoc, a bez nutnosti mazania z nedostatku kapacity.

Zmohlo ťa sladké ničnerobenie? Ľahká pomoc – zdriemni si na gauči. Ak unavíš aj tvoj smartfón, poteší ťa správa, že už 20 minút „driemania“ v zásuvke ho vďaka technológii turbopower™ preberie na ďalších 6 hodín!

Zábavu nielen na Vianoce a nielen z gauča zažiješ s motorolou one už za 249 eur.

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach