Europa 2 - Maxximum muziky

Toto sú 3 predsavzatia, ktoré (pre zmenu) neporušíš

Štatistiky sú kruté: 80 % novoročných predsavzatí porušíš ešte pred začiatkom jari. Neklesaj však na duchu. Ak chceš do nového roka vhupnúť s cieľmi, ktoré na 100 % dodržíš, motivuj sa s motorolou one!

Chcem VIAC dobrodružstiev

Užívaj si, cestuj a foť! Čím väčší multimediálny archív vytvoríš, tým viac ti spomienky pomôžu prežiť nudu všedných pracovných dní. Ak máš motorolu one, tvoj sklad zážitkov bude bez limitov. 64 GB vnútorného úložiska, možnosť rozšírenia o 256 GB pomocou microSD a neobmedzená externá kapacita Google Photos znamenajú jediné – slobodu! Výbavu lapača zážitkov dopĺňa kombinácia dvoch zadných (13 MP + 2 MP) a jedného predného – 8 MP foťáka, ako aj invenčné fotoprvky – selektívne zaostrovanie, selfie s pozadím, či kinematografy pre vtipné GIF-ká a dynamické momentky.

Chcem VIAC skutočnej krásy

„Ach, čo len z peknej misy, keď je prázdna,“ povzdychol si si neraz po zlom rande. Pri motorole one sa našťastie môžeš spoľahnúť, že vnútorná krása nepokrivkáva za tou vonkajšou. So 4 GB vnútornej pamäte a osemjadrovým procesorom Qualcomm® Snapdragon™, bude vždy pripravená do akcie a turbopower™ zaručí maximálne nasadenie vybitého na ďalších 8 hodín už po 20 minútach nabíjania. Estétov poteší dizajn so zaoblenými rohmi a veľký 5,9″ displej Max Vision HD+ s atypickým pomerom 19 : 9 pre efektnejšie vyznenie obsahu na displeji.

Chcem VIAC bezpečia

Kyberzločin nespí, ale ty buď v pohode, motorola one bdie nad bezpečím tvojho súkromia dňom i nocou. Google Play Protect denne overí viac ako 50 miliárd aplikácií s využitím technológie strojového učenia. Bezpečnosť je integrovaná v každej vrstve systému Android One a mesačné aktualizácie zabezpečenia po dobu troch rokov zaručia, že budeš vždy chránený.

S motorolou one tak budú mať najbližšie tri roky väčšie grády. Kúpiš ho už za 249 eur.

Počúvaj, sviatky sa blížia!

Rytmus zareagoval na informácie o Jasmininom údajnom tehotenstve. Raper sa chce súdiť!

Amanda Bynes, známa detská hviezda vtedy a teraz. Takto ju zmenili drogy.

Len mesiac pred Vianocami si povedali áno. Známy spevák je už v chomúte.

Konala sa ďalšia celebritná svadba. Dvadsaťročný vekový rozdiel nie je prekážkou!

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach