Europa 2 - Maxximum muziky

Mandrage pokračujú vo svojom turné, vo štvrtok vystúpia v Bratislave

Nový náhradný termín vystúpenia v Bratiskom ateliéri Babylon pripadá na tento štvrtok, 28. apríla.

Koncert otvorí predkapela Electric Lady. Program k podpore novinkového albumu „Potmě jsou všechny kočky černý“ bude postavený ako na nových pesničkách, tak aj najväčších hitoch. Vystúpenie kapely je opäť sprevádzané výpravnou scénou, na ktorú sú fanúšikovia zvyknutí. Bielu farbu, ktorá sprevádzala Mandrage v poslednom roku, nahradí strieborná a koncepčný dizajn s disko guľami, zrkadlami alebo blýskavými kostýmami.

„Zrkadlá sú spojené s celou dekadentnou pop kultúrnou scénou sedemdesiatych rokov, z ktorej sme občas čerpali aj my na novom albume. Takže čakajte aj zrkadlové disko gule a blýskajúce kostýmy,“ popisuje šou českej kapely bubeník Matyáš Vorda.

Ako aj v predchádzajúcich rokoch, za celou scénou a nápadom stoja muzikanti z Mandrage a ich tím. „Všetko si vyrábame a navrhujeme sami. Dokonca u nás v dielni aj zvárame dekorácie,“ hovorí gitarista Pepa Bolan. Iba kostýmy z pravej ovčej kože, ktoré si kapela objednala od talianskeho návrhára, vyrobila kostýmová dizajnérka Dita Petrusová-Filusová. V 90-minútovom hudobnom sete kapela zvládne zahrať celý nový album, ktorý doplní najzásadnejšími skladbami z minulých nahrávok.

zdroj, text: TS/ mandrage

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach