Europa 2 - Maxximum muziky

Už tento piatok spoznáme víťazku súťaže Nevesta roka 2015

Už druhý finálový ročník súťaže Nevesta roka 2015 sa uskutoční 12. februára 2016 od 15:30 v rámci Svadobného veľtrhu v Inchebe. Desať finalistiek zabojuje o hlavné tituly Nevesta roka 2015 a TIP Nevesta roka 2015, a taktiež o hlavné ceny v súťaži ako romantické pobyty, spotrebiče do domácnosti, či hodnotné kozmetické a darčekové balíčky a ďalších vedľajších cien.

Súťaž bola oficiálne vyhlásená na Valentína 2015 na Svadobnom veľtrhu v Inchebe. Všetky v tom roku vydaté dámy sa do súťaže mohli prihlasovať online cez portál www.womanman.sk. Do druhého ročníka súťaže Nevesta roka sa prihlásilo vyše 100 neviest, čo si organizátori veľmi vážia.

Na konci januára 2016 odborná porota zložená z generálnych partnerov, mediálnych partnerov, hlavných partnerov a organizátorov vybrala 10 finalistiek. V rámci programu sa nevesty predvedú v komerčnej móde z e-shopu iModa.sk a vo svadobných a spoločenských šatách salónu Giovanna. V programe vystúpi známa šanzónová speváčka Janais.

Vyhlásenia súťaže sa môžu zúčastniť všetci, ktorí 12. f ebruára 2016 navštívia obľúbený Svadobný veľtrh v bratislavskej Inchebe od 15:30. Ako hlavný mediálny partner sa pre tento rok predstaví rádio Europa 2. Moderátorom akcie je Binďo.

A toto je finálová 10-tka:

Erika Hlavnová

Zuzana Baďurová

Veronika Radič

Iveta Dorčáková

Lenka Šlepecká

Nikol Rišianová

Zuzana Mauerová

Renáta Licher

Zuzana Spodniaková

Martina Mihálová

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach