Europa 2 - Maxximum muziky

Kráska, ktorá definitívne zmení tvoj pohľad na smartfón!

Chceš vidieť krásku? Nepozeraj sa do zrkadla! Môžeš ju mať v kabelke. Navonok jemná, odolná, so silným jadrom.

Volá sa Motorola moto g⁷ plus. Nadupaný dizajn, intuitívne používanie, praktické parametre. Krásna, rozhodne nie krehká.

Prečo práve Motorola moto g⁷ plus? Lebo je neprehliadnuteľná. Vyberieš si tmavú indigovú alebo živú červenú? Vyzerá na prvý pohľad krásne, priam luxusne.

Lebo je odolná. Keď sa ti podarí rozliať na stole rannú kávu, odnesú si to iba dokumenty. Rozhodne nie nová Motorola. Odolné nanokrytie P2i totiž efektívne odpudzuje vodu. Radosť z držania umocňuje dobrá proporčnosť zariadenia a elegantne oblé zahnutie sklenenej zadnej časti.

Lebo je dobre „napudrovaná“. Nová sedmička dostala užitočnú fixačnú vrstvu vo forme krycieho skla Gorila Glass. Vďaka nemu nebude mať ani pri častom používaní a ani v extrémnejších podmienkach žiadne „starecké vrásky“. Preložené do dámskej reči – ak svoj smartfón v chvate hodíte len tak do kabelky, nič sa mu nestane, ani keď bude z každej strany bombardovaný ostrými hranami kľúčov či pier.

Lebo je podmanivá. Už na prvý pohľad. Presvedčí ťa veľký 6,2-palcový Full HD+ displej s fantasticky verným rozlíšením 2270 x 1080 px, voľne inšpirovaný dizajnom kvapky vody, čo mu pridáva na exkluzívnom looku a robí zo sledovania obsahu doslova väčší zážitok.

Lebo je perfektne vybavená. Je najlepšie vybaveným modelom spomedzi siedmej generácie smartfónov moto g. Rozdiel pocítite na dlhej výdrži, na bezproblémovom zvládaní multitaskingu či na fotografických režimoch, ktoré aktívne využívajú prvky AI a povyšujú tak zachytávanie nezabudnuteľných momentov na úplne novú úroveň – či už automatickou detekciou úsmevu alebo výberom ideálnej kompozície.

Motorola moto g⁷ plus, elegantná asistentka so špičkovou výbavou, bude vaša už za 299 eur s DPH.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach