Europa 2 - Maxximum muziky

Pomôž dostať Europu 2 za polárny kruh!

Čo je Fjällräven Polar? Je to približne 300 km dlhé dobrodružstvo naprieč arktickou tundrou. Účastníci budú ovládať psie záprahy celú cestu z nórskeho Signaldalen až do lesov v okolí Jukkasjärvi (Laponsko, Švédsko). Podmienky môžu byť veľmi kruté, hoci počasie v apríli býva relatívne stabilné severne od polárneho kruhu.

Keďže chceme dostať Europu 2 za polárny kruh, rozhodli sme sa podporiť mladého dobrodružného chlapca – Martina Lučana (našu spojku), ktorý nám umožní zapichnúť vlajku Europy 2 na miesta, kde sa bežný smrteľník len tak nedostane. 🙂

LENŽE – uchádzači sú rozdelení do kategórii na základe národnosti. USA, Južná Kórea, a niektoré európske krajiny majú každá vlastnú kategóriu. Slovensko je žiaľ zaradené do „Other Countries“, čo v skratke znamená, že uchádzači zo Slovenska súperia o postup na Polar prakticky s celým svetom. Z každej kategórie postupuje uchádzač s najvyšším počtom hlasov, druhého účastnika si vyberá samotná spoločnosť. Dokopy sa teda za polárnym kruhom stretne dvadsaťštyri nadšencov z celého sveta.

Čo potrebujeme od vás??? POMOC. Podmienka, aby práve Martin, Slovensko a teda aj Europa 2 zažili túto dobrodužnú expedíciu, je získať potrebný počet hlasov. Kliknite tu ( na profil Martina) a zahlasujte za neho. Na to slúži tlačidlo „VOTE“ priamo pod videom.

Ďakujeme vám za podporu. Ak sa Matin dostane do tejto výpravy, budeme všetci spoločne sledovať ako si študent s dobrodružnou povahou vyskúša úžasnú zimnú divočinu. :)))

https://www.youtube.com/watch?v=k5uuv2Hj_0o

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach