Europa 2 - Maxximum muziky

ZABAV SA ZBIERKOU

ČO je Zabav sa zbierkou?

je minikampaň, ktorá sprevádza verejnú finančnú zbierku Hodiny deťom. Jej cieľom je motivovať mladých ľudí, aby sa stali dobrovoľníkmi a pomohli zbierať dobrovoľné finančné príspevky v uliciach Slovenska. Samotná „náborová“ kampaň trvá od 21.10.-4.11.2013.

KEDY? zbierka v uliciach Slovenska prebehne 13. – 15.11.2013

AKO?

Prihlás sa cez jednoduchý registračný formulár priamo na HodinaDetom.Zones.sk do 4.11.2013. Zapojte sa do verejnej zbierky v uliciach na podporu detí a mladých ľudí na Slovensku. Zároveň z tejto zbierky môžete natočiť zábavné video, alebo odfotiť skvelú fotografiu svojho tímu a poslať nám ich.

PREČO?

Je to šanca spraviť niečo pre druhých a zabaviť sa pri tom. Možnosť zažiť skvelý čas so svojou partiou. Príležitosť pridať sa k superhrdinom.

Cena pre tím, ktorývyzbiera najviac– indiánsky deň na koňoch

Netradičný dobrodružný deň pre celý dobrovoľnícky tím (3-4 ľudia). Zážitkový jednodňový kurz jazdenia na koňoch spojený s výletom na lúky v okolí Sampora, lukostreleckým workshopom a indiánskym zakladaním ohňa. Venuje Združenie Montana. Lokalita: Banská Bystrica

Prekvapenie pre tím, ktorí najviac vyzbiera – budete pozvaní do TV šou Hodina deťom, v ktorej budete účinkovať po boku Adely a Sajfa

Cena pre tím, ktorýspraví najobľúbenejšiu fotku (nie je podmienka vyzbierať čo najviac peňazí) – rafting

Adrenalínové tímové zdolanie divokej vody na rafte v areáli vodných športov Čunovo pre šesť ľudí

Výber tímu sa uskutoční na základe fotografie, ktorú cvakneš v priebehu zbierky. Motív – Pomáhať je zábava / Toto sme my, superhrdinovia! Fotku nám pošlite na e-mailovú adresu hodinadetom@zones.sk s uvedením názvu vašej školy a triedy / organizácie a skupiny, následne bude nahodená na Facebook stránku Zones.sk. Fotografia, ktorá dostane najviac „LIKE“, bude víťazná a Váš tím sa môže tešiť na divokú vodu…

Cena pre tím, ktorýnatočí najobľúbenejšie video (nie je podmienka vyzbierať čo najviac peňazí) – vstup do AquaParku

Voľný vstup do vodného sveta plného zábavy, toboganov, niekoľkých bazénov – to všetko k dispozícii na jeden deň v Aquaparaku ThermalPark v Dunajskej Strede pre celý tím (3-4 ľudia). More zážitkov na celý deň.

Výber tímu sa uskutoční na základe videa, ktoré natočíš z priebehu zbierky (môže byť aj o príprave na zbierku). Motív – Pomáhať je zábava / Toto sme my, superhrdinovia! Link na video nám pošlite na e-mailovú adresu hodinadetom@zones.sk s uvedením názvu vašej školy a triedy / organizácie a skupiny, následne bude nahodené na Facebook stránku Zones.sk. Video, ktoré dostane najviac „LIKE“,bude víťazné a Ty a Tvoji kamoši môžete začať plánovať chill-out v aquaparku…

Zároveň získavajú celé triedy (oddiely v prípade mládežníckych organizácií), ktorých súčasťou budú tieto tri tímy, vstup do športovej haly na korčuľovanie.

KEDY a AKO to vyhodnotíme?

Tvoj tím bude mať po ukončení zbierky čas na poslanie peňazí na účet Hodiny deťom (podrobnosti uvidíš v informáciach o zaslaní vyzbieranej sumy) a na zaslanie zábavného videa / fotky na uvedenúe-mailovú adresu do 20. novembra 2013. Na účte budeme vidieť, ktorému tímu sa podarilo vyzbieraťnajviac. Po napínavom lajkovaní uvidíme, ktoré video a ktorá fotka získali najviac „LIKE“ od svojich priaznivcov.

Jednoduché nie? Ak by si mal ešte nejaké nezodpovedané otázky, neváhaj nám napísať na hodinadetom@zones.sk.

Pomôždobrej veci, buďkreatívny a inšpiruj druhých. Zbierka? To je predsa zábava!

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach