Europa 2 - Maxximum muziky

Mixlab party

Táto relácia prináša každý piatok do slovenského éteru dvojhodinovku kvalitných mixovaných setov a ako bonus aj vždy hodinový video záznam, vďaka ktorému sa viete pozrieť na ruky svojmu DJovi!
Kúsok tejto relácie prinesieme aj na túto party. Mixlab party bude plná dobrej tanečnej hudby s dôrazom na špičkový lineup!
Nebudeme sa s vami maznať, hneď na štart rozpáli svoju dvojhodinovku momentálne najžiadanejší DJ EKG! Jeho energia za pultom vždy exploduje aj na tanečnom parkete a sľubuje skutočnú žúrku už od začiatku.
Kormidlo preberie naša prvá zahraničná dvojka.
Bozóky vs. Lipóczy je dvojica DJov, o ktorých je stale viac počuť a ich veľavravný názov Katapult DJ sľubuje odviazanú show. Páni sa hrdia maďarským rekordom v počte podpísaných dievčat na party. Áno, autogramy rozdávajú radi a vám sa určite podpíšu pod pretancovanú noc.

V Maďarsku hudobne ostaneme. Ďalšou lahôdkou je producentské a DJské duo Stereo Palma, ktoré na našej party bude zastupovať jeden z členov Attila. Táto značka profituje skutočne svetovou produkciou a ešte svetovejším soundom. Majú za sebou spoluprácu s menom ako Craig David a obrovské množstvo trackov, ktoré sa tešia obľube DJov a poslucháčov na celom svete.
Ich produkcia je plná veselého a fresh houseu samozrejme s našliapnutým beatom a chytľavým vokálom.
Celý večer nám úspešne uzavrie moderator relácie Mixlab a samozrejme DJ, Marco. Jeho sound bude určite prispôsobený hraciemu času a vašej nekončiacej chuti po zábave.

Tešiť sa môžetena špičkový zvuk a vynikajúca svetelnú show.
Samozrejmosťou budú aj kamery, ktoré sa postarajú o zachytenie celej atmosféry a výkonu DJov. Počuť sa tak budete môcť neskôr na rádiu Europa2 alebo vo finálnom videu na youtube kanáli mixlabu.

Pokiaľ sa už teraz tešíte, odporúčame využiť zvýhodnenú cenu na www.predpredaj.sk.

Mixlab party
19.10.2013
start: 21:00
Manhattan club & OC Arena Šamorín

DJs:
Stereo Palma /HU/
Katapult DJ /HU/
Marco /europa2.sk/
EKG /SK/

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach