Europa 2 - Maxximum muziky

Októbrové Nájdite sa!

Nájdite sa!…so zvieratkom z útulku má za sebou už osem akcií, za to obdobie si svoj nový domov a milujúcich majiteľov našlo takmer 120 zvieratiek. „Dúfam, že toto číslo 5. októbra ešte narastie, pretože každé adoptované zvieratko znamená aj zmenený ľudský život. Vítame všetkých, ktorí si chcú odniesť domov nového miláčika, ale aj tých, ktorí už psíka majú a chcú stráviť príjemný deň,“ uviedla starostka Starého Mesta Táňa Rosová, ktorá je zároveň iniciátorkou myšlienky a takto pred rokom si z Horského parku priniesla psíka Martyho. Hlavným organizátorom je mestská časť Bratislava-Staré Mesto.

Všetci sa môžu zapojiť do veľkej súťaže, do ktorej dala ceny spoločnosť Royal Canin. Hlavnou cenou je krmivo pre vášho miláčika na pol roka, čo nie je maličkosť. „Vďaka krásnej akcii Nájdite sa! Už boli adoptované desiatky psíkov a tento raz sme sa rozhodli motivovať návštevu súťažou o krmivo na pol roka, prispôsobené rase, veku a záťaži výherného psíka,“ povedala Tereza Valentova, marketingová manažérka Royal Canin pre Českú a Slovenskú republiku.

Psičkári sa navyše môžu priamo na mieste poradiť s veterinárom, v spolupráci s dievčatami zo spoločnosti havohravo.sk sa uskutoční dražba jedinečných predmetov, všetkým návštevníkom zahrá tematicky v Horskom parku Žena z lesoparku na čele s Petrom „Šarkanom“ Novákom unplugged koncert a mnohé ďalšie. Tešiť sa môžete aj na známe osobnosti, ktoré túto akciu už pravidelne podporujú. Celým dňom bude sprevádzať moderátor Matúš Krnčok. Ambasádorkou projektu je herečka a moderátorka Kristína Farkašová.

Podujatie by sa nemohlo uskutočniť bez partnerov, ktorými sú Royal Canin, Goody Foody, Rádio Europa 2, Nadácia Horský park, Nadácia TV JOJ a SOGA.

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach