Europa 2 - Maxximum muziky

Futbalové divadlo sa blíži k svojmu záveru! Je tu semifinále Ligy Majstrov

Najbližšie dva večery budú opäť patriť tomu najlepšiemu futbalu. Liga Majstrov sa dostáva do záverečnej fázy, ktorú dnes večer o 21:00 odštartujú prvým semifinálovým zápasom dve prekvapenia tohto ročníka – Tottenham Hotspur a Ajax Amsterdam. Zajtra nás zase čaká – podľa niektorých predčasné finále, zápas FC Barcelona proti FC Liverpool.

Vo výhodnejšej pozícii je katalánsky klub, ktorý si cez víkend, v predstihu, zabezpečil zisk ligového titulu, kým Liverpool ešte stále bojuje o prvé miesto v tabuľke s tímom Manchester City.

Ani dnešní súperi – Tottenham a Ajax na tom v domácich súťažiach nie su bez tlaku. Tottenham sa musí snažiť udržať si priečku zaručujúcu postup do skupinovej fázy Ligy Majstrov a Ajax má dve kolá pred koncom na čele holandskej ligy rovnaký počet bodov ako PSV Eindhoven.

K tomu čaká holandský tím aj finále domáceho pohára. Ale ako už viackrát dokázali všetky štyri kluby, ktoré tvoria semifinálové dvojice, sú schopné čohokoľvek a vyhrať Ligu Majstrov môže aktuálne naozaj každý jeden z nich. Čaká nás teda zaručene veľký futbalový zážitok.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach