Europa 2 - Maxximum muziky

Legendárny Spice Bus, v ktorom jazdili Spajsky, si môžeš prenajať aj ty

Všetky spajsky, bývalé spajsky a milovníčky tejto nezabudnuteľnej dievčenskej skupiny z 90. rokov zbystrite pozornosť. Teraz môžete okoreniť svoj život pobytom v legendárnom Spice buse, v ktorom sa Emma, Geri, Mel B, Mel C a Victoria vozili vo filme Spice World.

Poďakovať sa za to môžete fanúšičke tejto britskej kapely, Suzanne Godley, ktorá je majiteľkou nezabudnuteľného double deckera. Autobus premenila na štýlový apartmán v štýle Spice Girls a 90.  rokov. Zatiaľ čo v roku 2019 stála noc pre tri osoby 115 eur, v roku 2022 si majiteľka za noc účtovala viac ako 262 eur, píše portál countypress.co.uk.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Inak, keď už je reč o legendárnej britskej skupine, jedna jej členka včera oslávila 50. narodeniny, no aj napriek tomu vyzerá stále fantasticky! Tipneš si, ktorá?

Ak nemáš ani páru, nevadí. Oslávenkyňou bola Victoria Beckham známa ako Posh Spice. To však nie je jediný veľký míľnik, ktorý tento rok oslávi! So svojím manželom, bývalým futbalistom Davidom Beckhamom, oslávi tento rok 25. výročie svadby a majú spolu 4 deti.

Oslávia 25 rokov od svadby

Hneď, ako sa prevalilo, že dvojica tvorí pár, verejnosť si ich na jednej strane okamžite zamilovala. Avšak druhá strana mince bola o čosi odvrátenejšia – upieralo sa na nich mnoho očí, ktoré podrobne sledovali každý ich krok. Za tie roky prekonali aj niekoľko kríz.

Najvýznamnejšou, o ktorej v Británii hovoril takmer každý, bola údajná nevera. Špekulácií bolo hneď niekoľko, avšak najväčší rozruch sa vytvoril okolo aférky s Rebeccou Loos, ktorá bola Davidovou osobnou asistentkou. Práve Rebecca išla s týmito tvrdenia von a verejnosti tvrdila, že má so známym športovcom pomer, píše sa na portáli pagesix.com. O tejto téme verejne prehovorila aj samotná Victoria v dokumentárnom seriáli od Netflixu.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach