Europa 2 - Maxximum muziky

KULAU MUSIC CARNIVAL

Počas celého piatkového večera sa na Plážovom kúpalisku v Bojniciach predstavia interpreti ako: INÉ KAFE, RYTMUS, MOJA REČ + Komplot a do rytmov tanca a zábavy vás dostanú majstri spoza dj-ských pultov: ROBERT BURIAN, DJ HAJTKOVIČ, DJ METYS a DJ KAJO.

KULAU MUSIC CARNIVAL je originálna OPEN AIR párty v rámci konceptu PARTY & WIN. To znamená, že každá vstupenka a tvoj účet na bare (platí len pre miešané nápoje) sú zlosovateľné o veľmi hodnotné ceny, ktoré budú vyžrebované už počas párty:

1. CENA = 2000€ CASH
2. CENA = Motorový skúter
3. CENA = Balíček hodnotných cien (kupóny, poukážky a vecné ceny)

Kapelu INÉ KAFE ste od ich comeback-u v roku 2010 v Prievidzi ešte nepočuli LIVE, takže pôjde o veľmi exkluzívny koncert, ktorý v mnohých ľuďoch zanechá aj dávku nostalgie na príjemné prežitú mladosť.

RYTMUS-a zrejme netreba predstavovať nikomu a aj na našej akcii odpáli svoju povestnú energickú show plnú hitov, ktorá je zárukou kvalitného koncertného zážitku.

MOJA REČ + KOMPLOT – domáci „Dobrí chlapci“, ktorí strhnú dav vždy a všade. Ich koncert s LIVE kapelou je vyšperkovaný na profi úroveň, takže sa máte naozaj na čo tešiť.

ROBERT BURIAN – postava, ktorá múti vody slovenskej hudobnej scény, a vďaka ktorej vzniklo hneď niekoľko slovenských TOP hitov, vám zahrá LIVE set a určite udrží každého na nohách.

DJ HAJTKOVIČ – to je záruka skvelej párty v rôznych štýloch, ktorá baví slovenské a české publikum už vyše 10rokov. Určite dokonale spríjemní letnú augustovú piatkovú noc a nenechá nikoho chladným.

DJ METYS – dvorný DJ populárneho bratislavského zoskupenia GRAMO ROKKAZ bude na vás pripravený spoza gramcov a začne ľudí dostávať do varu.

DJ KAJO – moderátor a DJ v jednej osobe, ktorý určite bude mať vždy čo povedať a bude príjemným sprievodcom KULAU MUSIC CARNIVAL 2013.

Predpredaj lístkov je zabezpečený prostredníctvom siete EVENTIM a zakúpiť si ich môžeš TU: (http://www.eventim.sk/sk/vstupenky/kulau-music-carnival-bojnice-plazove-kupalisko-325301/event.html)

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach