Europa 2 - Maxximum muziky

Caribbean Invasion

Nemáš ešte jasno, kde stráviš letnú sobotnú noc 27.júla 2013? Určite sa príď zabaviť a osviežiť na veľkú karibskú párty CARIBBEAN INVASION s úžasnou scenériou nočnej Bratislavy, na Pláži pod Ufom.

Horúcu hudobnú nádielku ti budú servírovať tí najpovolanejší na scéne:

  • DJ Hajtkovič
  • DJ MeSs
  • DJ Metys

Baviť vás budú osvedčené, ale aj nové hity v štýloch – REGGAETON, SOCA, MERENGUE, SAMBA, MOOMBATHON, DANCEHALL, REGGAE, CALYPSO…

Špecialitkou večera budú určite exotické kokosové nápoje servírované v pravých mladých kokosových orechoch podávané exkluzívne len na tejto párty.

Ďalší HIGHLIGHT bude špeciálna horúca tombola o tropických 350EUR – víťazov budeme žrebovať počas noci, takže určite zostaň na párty do konca, pretože na výhru bude mať nárok len VYŽREBOVANÝ A PRÍTOMNÝ držiteľ výherného lístku.

1.cena: 200eur

2.cena: 100eur

3.cena: 50eur

Ak by si sa chcel dostať na túto jedinečnú párty úplne ZADARMO (samozrejme s možnosťou súťažiť o výhru v tombole), tak stačí, aby si uskutočnil nákup do 26.7.2013 na www.shop.kulau.sk v hodnote aspoň 39eur a automaticky ťa zaradíme na GUESTLIST.

Zvýšiť svoje šance na výhru samozrejme môžeš aj počas večera veľmi jednoducho – stačí si zakúpiť exotický kokosový drink priamo v stánku KULAU, ktorý sa bude nachádzať v areáli Pláže pod Ufom.

Na všetkých návštevníkov sa veľmi tešíme, lebo len spolu vytvoríme nezabudnuteľnú atmosféru 🙂

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach