Europa 2 - Maxximum muziky

AUTOKINO – Zlaté Piesky

Jediné autokino pod holým nebom v Bratislave vám prináša originálny zážitok zo sledovania filmov. Zaparkujte na parkovisku pred OC Shopping Palace Zlaté Piesky, nalaďte frekvenciu v rádiu a bavte sa pri sledovaní hereckých výkonov a filmových efektov. Atmosféru autokina si každý vychutnáva po svojom… a hlavne bezplatne.

Vo štvrtok 8.8. na Vás zaútočí „Nevesta“ v pokračovaní Tarantinovho filmu Kill Bill 2, aby dokončila svoju pomstu.

NSR7xRGBnOE

V piatok 9.8. sa pripravte na komédiu s dramatickou zápletkou Nedotknuteľný, o tom, že ani od krku po prsty na nohách nehybný človek odkázaný na pomoc druhých, nemusí stratiť zmysel života. A o to, že i najmenej pravdepodobné spojenie melancholického multimilionára a extrovertného recidivistu môže na diváka zapôsobiť humorne a môže sa z neho stať kasový trhák.

d1hTDI4lt0k

V sobotu 10.8. v animovanej rozprávke Hore 78-ročného predavača balónov Carla Fredricksena žijúceho v malom, starom, útulnom domčeku uprostred veľkomestskej zástavby jedného dňa omrzí večné otravovanie staviteľov a rozhodne sa splniť si dobrodružný cestovateľský sen – navštíviť Južnú Ameriku. Nafúkne tisíce balónov a aj s chalúpkou vzlietne k oblakom. Netuší, že omylom sa s ním vzniesol aj prehnane aktívny skautík kórejského pôvodu Russell. Najnepravdepodobnejšia dvojica hrdinov tak putuje oblohou, zachraňuje svet a nikdy nezmešká svoj pravidelný popoludňajší čaj…

qas5lWp7_R0

Pre aktuálne novinky a správy sledujte našu FB stránku Autokino Shopping Palace a www.autokinoshoppingpalace.sk

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach