Europa 2 - Maxximum muziky

CIBULA FEST 2013

Tradičný a najväčší Česko – Slovenský open air festival CIBULA FEST 2013, ktorý sa už zaradil do rodiny najprestížnejších slovenských i českých festivalov, vstupuje do 5. ročníku a hlási prvé zvučné mená, ktoré sú skutočne sila a sú absolútnou špičkou na Česko – Slovenskej scéne. Priamo na Česko – Slovenskú hranicu do Holíča na letisko, čo je len 2 km od českého Hodonína dorazia 18. 7. – 20. 7. 2013 skutočné pecky.

Hlavným headlinerom bude skupina KABÁT na čele s frontmenom Jozefom Vojtkem.

Ďalšie prekvapenie sme pre Vás pripravili v podobe čerstvého českého zlatého slávika, ktorým je TOMÁŠ KLUS s hitom „Pánu bohu do oken“.

Kapela, ktorá na každom jednom koncerte vyžaruje určitú formu pozitívnej aury a vnáša do ľudí absolútnu pohodu a náladu, nie je nik iný ako Slovenská skupina NO NAME.

České i Slovenské rádiá v poslednej dobe valcuje skladba „Inzerát“ v podaní jednej z najpopulárnejších českých skupín pod zvučným menom KRYŠTOF, ktorý je ďalšou voľbou organizátora festivalu.

Festival nezabúda ani na mladšiu generáciu. Pri spomenutí českého mena MANDRAGE a slovenského mena ROBERT BURIAN, určite dodá fanúšikom i pred festivalom tú správnu náladu. Správnu atmosféru a náladu, priamo na mieste od 18. 7. do 20.7. určite zažijete i s ďalšími skvelými účinkujúcimi.

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach