Europa 2 - Maxximum muziky

AUTOKINO – Zlaté Piesky

Zaparkujte na parkovisku pred OC Shopping Palace Zlaté Piesky, nalaďte frekvenciu v rádiu a bavte sa pri sledovaní hereckých výkonov a filmových efektov. Atmosféru autokina si každý vychutnáva po svojom… a hlavne bezplatne.

Vo štvrtok 19.9. na vás čaká film Shrek .. Zlobor Shrek pátra spolu so svojím ukecaným oslíkom po princeznej Fione.

jYejzdBwvY4

V piatok 20.9. uvidíte film Rallye smrti. Ostrov Terminal: Veľmi blízka budúcnosť. Túžba po extrémnych športoch dospela do krvilačného stavu. Teraz sa objavila extrémna závodná súťaž, kde sú súťažiaci samotní väzni, vraždiaci sa navzájom. Pravidlá Rallye smrti sú jednoduché: Vyhrajte päť závodov a ste voľný. Jensen Ames, bývalý šampión NASCAR je trojnásobný víťaz súťaže má teraz proti sebe najväčšiu výzvu, Joea, ktorého obrovský Mustang V8 Fastback je vybavený dvomi namontovanými zbraňami a plameňometmi s napalmom. Joe sa nebojí ničiť všetko, čo mu stojí v ceste. Ale ak chce Jensen ešte niekedy vidieť svoju dcéru, musí vyhrať.

2SU70bIvNtA

V sobotu 21.9.sa tešte na film Transformers 3. Je tretím a posledným filmom z rovnomennej série režírovanej Michaelom Bayom a produkovanej Stevenom Spielbergom. V roku 1969 sa odohralo šokujúce odhalenie: posádka Apolla 11 na Mesiaci našla Archu, pradávnu stroskotanú loď autobotov so Sentinelom Primeom na palube. Práve on je kľúčom k záchrane Cybertronu a planéty Zem. Deceptikoni sa vracajú a opäť je na autobotoch, aby zachránili svet. Vyliečený Megatron prichádza s novými posilami na čele so Shockwaveom, strážcom Cybertronu. Ale nebude to mať také ľahké, lebo deceptikoni sú omnoho silnejší ako kedykoľvek predtým. Rozhodujúca bitka o Zem sa môže začať.

kHRf01Gjosk

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach