Europa 2 - Maxximum muziky

AUTOKINO – Zlaté Piesky

Zaparkujte na parkovisku pred OC Shopping Palace Zlaté Piesky, nalaďte frekvenciu v rádiu a bavte sa pri sledovaní hereckých výkonov a filmových efektov. Atmosféru autokina si každý vychutnáva po svojom… a hlavne bezplatne.

Vo štvrtok 27.6. je pre Vás pripravený film o najznámejšom doživotne odsúdenom väzňovi súčasnosti. A nielen o ňom. Film nie je životopisným portrétom Jiřího Kajínka, ten je len jednou z jeho hlavných postáv. Jeho dej je dramatickým portrétom doby po páde totalitného režimu a začiatku budovania demokracie, keď totalitné praktiky mocných boli hlavne v organizovanom zločine a kriminálnom podsvetí. Niet divu, že sa čoskoro rozpúta boj o moc a peniaze, ktorý úplne potlačí práva jednotlivcov a neberie ohľady na nič a na nikoho.

zgHMTZ16b7E

V piatok 28.6. na Vás čaká ten najnepravdepodobnejší hrdina, akého kedy Divoký západ poznal – RANGO . „Vitaj amigo, v púšti nekonečnej, kde smäd a prach sú tvoje družky večné…“

k-OOfW6wWyQ

V sobotu 29.6. prežijete filmový maratón s Pánom prsteňov I. a II. Prstene v Stredozemi tvorili dôležitú úlohu. Či už v dobrom, alebo v zlom. Tri rasy skrz ne vládli svetu.

LtKuUPK2BfQ

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach