Europa 2 - Maxximum muziky

Tieto vymakané párty ostrovy by ste mali navštíviť ak budete na TOMTO mieste

Thajsko je v poslednej dobe veľmi navštevovaným turistickým miestom. Nie je žiadnym tajomstvom, že v Thajsku nájdete najlepšie párty ostrovy na svete. Vybrali sme pre vás 5 najlepších, ktoré sa oplatí navštíviť.

Phuket

Toto miesto si najviac užijú ľudia, ktorí radi žúrujú až do skorého rána, cez deň ležia na pláži pod palmou a večer začína opäť známy kolobeh. Ak hľadáte skvelé miesto, dobré bary, kluby, nevyhľadávate v baroch tlačenicu tak pláž Karon a Kata je pre vás správnym miestom.

Koh Samui

Ostrovček patrí medzi najobľúbenejšie miesto cestovateľov a študentov. Na ostrove sa nachádza mnoho pláži, každá z nich má inú atmosféru. Veľmi obľúbený je večierok na Chaweng Beach, ktorý je výnimočný farebnými svetlami vyžarujúcimi priamo do oceánu.

Koh Phangan

Tento ostrov sa označuje za domov na oslavu splnu. Nachádza sa tam množstvo barov, klubov, ktoré ponúkajú návštevníkom party v podobe splnu.

Koh Chang

Ak máte radi kvalitnú hudbu, vymakanú párty, ale nevyhovuje vám množstvo ľudí, tak ste na správnom mieste. Na krásnych plážach nájdete plážové bary, kaviarne, pivné bary, kluby. Na týchto miestach narazíte na cestovateľov, ktorý si užívajú atmosféru, ktorú Koh Chang ponúka až do skorých ranných hodín.

Koh Phi Phi

Tento malý klenot Thajska je hostiteľom množstva spoločenských scén pre tých, ktorí hľadajú tanečný parket, hlasnú hudbu a uvoľnenú atmosféru. Oblasť Tonsai ponúka návštevníkom rajskú, bezsennú zábavu priamo v raji. Ak hľadáte uvoľnenejšiu atmosféru nájdete ju v Loh Dalum.

My už balíme kufre. Otázne je, ktoré miesto navštívime ako prvé. Kam by ste šli vy?

Zdroj: travelbud.com

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach